İkinci Üniversite hangi bölümü seçtiniz

Kodla Büyü

deftones

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Malum BT öğretmeleri olarak elimizde bir koz olsun diyerek ikinci üniversite düşünen arkadaşlarımız var. Ben TDE bölümünü seçtim

Ben seçtim yarın kayıt yaptırmaya il merkezine gidicem :D

sosyoloji istiyorum ama şu nalet form bi onaylanmadı gitti :D son basamakta sistem hatası diyor, yeni baştan başlamak için de 30 dakika bekleyin diyor habire :D Nasıl geçtiniz o aşamayı?

omd' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
omd' Alıntı:
Ben seçtim yarın kayıt yaptırmaya il merkezine gidicem :D

bende yaptım bugün :)
öğlen çıktım kurstan gittim Aöf bürosuna, akşam 5.5 oldu sıra gelmedi bana :D mazeretli kayda kaldık artık. Çarşamba tekrar gidicem.

mazerete 1 gün daha var yarın son ... sonra mazeret ...19 a kadar mazaretsiz yapıyorlar bugün öyle diyorlardı

karinca_52' Alıntı:
mazerete 1 gün daha var yarın son ... sonra mazeret ...19 a kadar mazaretsiz yapıyorlar bugün öyle diyorlardı
Bugün gittim yorgunluktan bittim vallahi. İki gün üstüste gidemem :D Çarşamba gidicem artık. Bürodakiler mazeret konusunda sıkıntı çıkarmayız dediler :D Ona güveniyorum.

omd' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
Bugün gittim yorgunluktan bittim vallahi. İki gün üstüste gidemem :D Çarşamba gidicem artık. Bürodakiler mazeret konusunda sıkıntı çıkarmayız dediler :D Ona güveniyorum.

ben yaptım bugün kaydı ...hadi bekliyorum seni :)

üstten dersde almak lazım ya 6 ders az geldi :)

şook, büroda ki müdür, seninki yine değer, olur, anlarımda... birçok doktor geldi adalet bölümüne kayıt yaptırdı, anlamadım ki neden? dedi...

karinca_52' Alıntı:
ben yaptım bugün kaydı ...hadi bekliyorum seni :)

ikinci sınıftan sonra 30 kredi onlar veriyomuş, üstüne de 15 kredi bizim alma hakkımız varmış. Bu hesapla 2 ve 3. sınıfta +15 leri alıp başarıyla geçersek 3. sınıf sonunda mezun oluruz :) Yönetime baskı yapalım bize bir Sosyolog BTCiler bölümü açsınlar bence :)

omd' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
ben yaptım bugün kaydı ...hadi bekliyorum seni

ikinci sınıftan sonra 30 kredi onlar veriyomuş, üstüne de 15 kredi bizim alma hakkımız varmış. Bu hesapla 2 ve 3. sınıfta +15 leri alıp başarıyla geçersek 3. sınıf sonunda mezun oluruz .Yönetime baskı yapalım bize bir Sosyolog BTCiler bölümü açsınlar bence :)

kesin :mrgreen:

açsınlar lazım :D

EynelMefer' Alıntı:
şook, büroda ki müdür, seninki yine değer, olur, anlarımda... birçok doktor geldi adalet bölümüne kayıt yaptırdı, anlamadım ki neden? dedi...
benim doktor olan kardeşim de işletme (sağlık kurumları işletmeciliği) gibi bir bölüm okumak istiyor, dediğine göre ileride başhekimlikte avantajı oluyormuş, meslekleriyle ilgili bir artısı vardır. yoksa ne işi var doktorun adalet ya da hukuk bölümünde...

brcdmr' Alıntı:
bende adalete kayıt yaptırdım.

hocam bende adalete kayıt yaptırdım, hiç bir dersen muaf olamadım, bilgisayar dersi bile var, 2. üniversitede ders muafiyeti yokmuş dediler bana, sizin durumunuz nedir?

tde ya da tarih arasında gidip gidip geldim ikisi de ilgimi çekiyor diye sonra derslere bakıp tarihe karar kıldım. ama arkadaş ne sıra bekledik ya. parayı yatırmamış olsam vazgeçecektim. 3,5 saat zulüm oldu resmen. pasoyu ne zaman alabiliriz diye soran teyzeyi de gördükten sonra bi ara ne işim var benim acaba burda demedim de değil hani :)
hepimizin için hayırlı olsun arkadaşlar

türk dili ve edebiyat'a dün kayıt yaptırdım:)
ilerde edebiyat öğretmeni olabilir miym? Lisede çalışabilir miyim,bir bilen var mı..

Geri