İkinci Üniversite AÖF öğrenim Ücreti Ödeniyor mu ?

Kodla Büyü

memo-x

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ikinci Üniversite okuyanlarda öğrenim ücreti ödemi durumu nedir?

Okuyanlar var mı?

Bu sene çıkan öğrenim ücreti ödenmemesi durumu geçerli mi?

yanılmıyorsam kitap vs olduğu için, ikinci öğretim ve açıköğretimde ödemeye devam.

400 tl diye söylemişti arkadaş adalet bölümü için dönemlik mi yıllık mı bilmiyorum

Buzkırıcı' Alıntı:
AÇIKÖĞRETİM OKUMAYIN
tezsiz yüksek lisans yapın yada yan alan yapın :puhaha:

Yan alan yapın ne demek hocam??? İkinci üniversiteyi yan alan için yapmıyor muyuz zaten?...

RTE hazretleri harçları kaldırdık dedi fakat misli misli para ödeyen ikinci öğretimler ve aöfler için kaldırılmadı. sadece cuzi bi kısım kalktı geri kalana da kitap parası ıvır zıvır adı altında yine para alınıyo. işletme dörde geçtim ama okumasaydım hem parama hemde zamanıma yazık oldu. hiç bir katkısı yok ne maaşa ne de farklı bi şekilde işime yarıyo. anlayacağınız boş bi heves. yine karar size ait tabi

agd85' Alıntı:
RTE hazretleri harçları kaldırdık dedi fakat misli misli para ödeyen ikinci öğretimler ve aöfler için kaldırılmadı. sadece cuzi bi kısım kalktı geri kalana da kitap parası ıvır zıvır adı altında yine para alınıyo. işletme dörde geçtim ama okumasaydım hem parama hemde zamanıma yazık oldu. hiç bir katkısı yok ne maaşa ne de farklı bi şekilde işime yarıyo. anlayacağınız boş bi heves. yine karar size ait tabi
muhasebe öğretmenliğine geçerseniz

Geri