iki okulda formatör görevlendirilmesi

Kodla Büyü

bilteach_85

Aktif Üye
bazı arkadaşlarımızında bildiği gibi urfa mem formatörlük konusunda baya sıkıntı çıkarıyor bu senede uğraşlarımız sonucu görevlendirme için evrak toplandı bugün aradığımda müdürün imzalamadığını ikinci bir okulda daha görevlendirileceğimizi söyledi ilçe mem gittim ube müdürleride dahil böyle birşeyi yapamayacaklarını söylediler maili görüncede şaşırdılar haliyle bende elime resmi evrak geldiği zaman bir dilekçe ile sebebini soracağım bu konuda bilgili arkadaşlarım varsa

böyle bir görevlendirme yapabilirler mi? ( eğitici formatör bunun resmi dayanağı olduğunu iddaa etti)
yapamazlarsa ben bu konuda ne yapabilirim ucu nereye varırsa varsın ben dava açmayı bile kafaya koydum
son olarakta eğitici formatörün görevini yapmadığını düşünüyorsam kime nasıl bir şikayette bulunabilirim ?

hocam bu durum sadece urfada oluyor herhalde başka biryerde olmuyordur sanırım ama resmi dayanağı olabilir neden dersen başvururken hangi okullarda görevlendirilmek istiyorsunuz diye yazıyor orada 4 okul seçeneği var ama verimlilik açısından düşündüğünde 2. bir okula gimek sıkıntı olacaktır kaanatindeyim. şimdi bende kara kara düşünüyorum ne yapayım diye...

yasal dayanağını bilemicem ama kırıkkaledede iki okulda birden formatör görevlendirilmesi olayı var banad ilk gititğimde eğer formatör olucksnız iki okulda çlaışıcaksınız burada herkes öyle dedi bizim okul öğretmenini başka okula göndermek istemediiğinden 24 saat vermişler bana yoksa benide iki okula göndereceklermiş

benimde başka derslerle birlikte 23 saat dersim var okul müdürüm aynen sizin gibi gitme diyor ama benim sinir olduğum nokta o kadar uğraşıp müdürü ikna etmeye çalışırken müdür beyin ilk zamanlar formatöre gerek yok derken şimdi okullar formatörsüz kalmasın bahanesi ile iki okula birden görevlendirme vermeye çalışması

izmir balçovada ben ve ben gibi birkaç formatör arkadaş 2 okulda görevlendirildi. izmirin bazı ilçelerinde de (bayraklı, çiğli gibi.) 2. okul uygulamasının olduğunu idarecilerden duydum

Arkadaşlar Hatay'da toplam 3 okula görevlendirme maddesi eklendi bu sene yayınlanan başvuru yazısında.
Beterin beteri var yani :?

hocam bu olay şundan ibaret 1 okula formatör olarak görevlendirilirsiniz ve diğer okullardan sorumlu olursunuz sorumlu olduğunuz okula her zaman gitme durumu yok size ihtiyac olduğunda gidersiniz sadece hatta bu durmda da doldurmanız gereken resmi evraklarda var şu an bu bilgisayarda yok o belgeler ama balıkesir milli eğitim her görevlendirmeden sonra kurumnetten yolladığı sorumlu olunan okul listesine ekliyor o belgeleri de

Geri