İki okul da tek zil programı çalışma sorunu...!

Kodla Büyü

sonix

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar tek bina da ilk ve orta okulumuz var. Okulların tenefüs ve ders saatleri farklı olmasında dolayı iki farklı zil programı çalıştırmam gerekiyor fakat tek pc'de iki farklı zil programı çalışmıyor. (Süperzil programını kullanıyorum)

İki pc ile amffi kontrolü yapmak dışında aklıma çözüm gelmiyor. Benzer durumda olan veya çözüm önerebilecek var mı?

benim okulumda da supper zil kullanılıyor ama problem var ve zil çalmıyor. yeniden program mı kurmam gerek yoksa mevcut program üzerinden halledebilir miyim?
Yardımcı olursanız sevinirim

sonix' Alıntı:
Arkadaşlar tek bina da ilk ve orta okulumuz var. Okulların tenefüs ve ders saatleri farklı olmasında dolayı iki farklı zil programı çalıştırmam gerekiyor fakat tek pc'de iki farklı zil programı çalışmıyor. (Süperzil programını kullanıyorum)

İki pc ile amffi kontrolü yapmak dışında aklıma çözüm gelmiyor. Benzer durumda olan veya çözüm önerebilecek var mı?
Tek zil programıyla nasıl olmuyor onu anlamadım. Şayet her zile göre ses sisteminin belli bölümleri çalışıp diğerleri durmayacaksa tek programda halledilir diye düşünüyorum. Bende süperzil kullanıyorum ve yanlış hatırlamıyorsam da günlük 20'nin üstünde zile izin veriyordu.

Geri