İki araba arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?

Kodla Büyü

patlıcan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bir galeride bu iki arabaya baktım. Arabalardan birisi 2008 model focus titanyum diğeri 2010 model focus trend. Arabaların ikisi de aynı renk ve ikisi de tüplü. Titanyum olanda ilave bir donanım yok, trend olanda ise alaşımlı jant, sis farı, rüzgarlık var. Titanyum olanın km si ile trend in km si aynı sayılır. Titanyum da sol arka kapı ve sol çamurluk boyalı. Değişen yok. Trend de ise ne boya ne de değişen yok. İkisinin de satış fiyatı aynı. Sizce hangisini almalıyım?

Hocam özelliklerini sayarken trendin bir sürü özelliği ve model olarak daha yüksek oluşuna rağmen titanyumla aynı paraysa titanyumun ne kadar kaliteli olduğu belli olmuş derim ben...

tartışmak bile yersiz,araçta boya olsun sıkıntı olmaz,büyük bir kazası olmadığı müddetce tita yı al,dolu araca binmek her zaman ayrıcalıktır..

by_katliam' Alıntı:
tartışmak bile yersiz,araçta boya olsun sıkıntı olmaz,büyük bir kazası olmadığı müddetce tita yı al,dolu araca binmek her zaman ayrıcalıktır..

Aynen +1

Takla atsa bile Titanyum. :wink:

titanyum da ek donanım yok demişsiniz zaten ek olarak donanıma ihtiyacı yok :) dolu zaten. trend de saydıklarınız onda olmayan sonradan takılan donanımlar. trend 2 yaş genç buna takılıp almak isterseniz siz bilirsiniz ama ben titanyumu tercih ederdim. dolu araba herzaman daha iyidir daha bir zevk verir...

İlave donanımı yoksa, 2 yıl daha yaşlıysa, iki parçasında da boya varsa Titanyumu almak ahmaklık olur diye düşünüyorum.

yataylimit' Alıntı:
İlave donanımı yoksa, 2 yıl daha yaşlıysa, iki parçasında da boya varsa Titanyumu almak ahmaklık olur diye düşünüyorum.

Üstat titanyumda ilave donanım demek piyasadaki en dolu arabalardan biri demek, full araba zaten, sen karıştırdın herhalde

galerimi uzak dur hocam öğretmen arkadaşlarımın başına gelenden sonra ucuz olsa bile yaklaşmam

Titanyum kullanıcısıyım eğer ki fordun paket aralığında kaldıysanız tartışmasız titanyumdur. başlağıa girerken farklı modelleri göreceğimi düşünmüştüm.

kafkas' Alıntı:
yataylimit' Alıntı:

Üstat titanyumda ilave donanım demek piyasadaki en dolu arabalardan biri demek, full araba zaten, sen karıştırdın herhalde

Yok hocam karıştırmadım ama Trend ilave donanımla Titanyum ayarına geliyorsa diğer kriterler gözetildiğinde Trend mantıklı diyorum.

Geri