İHLAS/ACER 1.FAZ Öğrenci Kurulum Image CDsi Linkler Yenilend

Kodla Büyü
Eğer BT sınınıda "İHLAS/ACER 1 FAZ" bilgisayarlar varsa elindede ona ait image atma CD si yoksa Driver sıkıntısı yaşamamanız için hazır Öğrenci Kurulum İmage CD si

Hocam çok teşekkürler linkler umarım ölmez bayramdan sonra rapid hesabı alacağım da...

mtokcan' Alıntı:
Hocam çok teşekkürler linkler umarım ölmez bayramdan sonra rapid hesabı alacağım da...
ölmez hocam bu sefer premium ile yükledim geçen seferkiler normal yüklemeydi.. rahat ol.

win xp lite diye bir sürüm var onu kurdum acer lara ama ses driverlarını bulamıyorum.

Eğer elinde XP Ses sürücüleri olan varsa yollayabilir mi?

hocam linkler ölü mü indiremiyorum bu linkleri görünce çok sevinmiştim..

bu acer kasaların farklı serileri yokmuydu. yani başlığa hangi serinin imajı olduğunu yazmanız gerekmiyor mu?
benimkisi (S) serisi de ondan sorum. olurmu acaba.
yinede elleriniz dert görmersin. teşekkür ederiz.

bu cdler çalışıyor mu :s

Ben 3 farklı cd lerden herbiriyle iki kere (Toplamda 6) yüklemeye çalıştım... %80 de, %46 da falan donup kalıyor :s

Bende mi sorun acaba :s

Acer bilgisayarlar ilk çalıştığım okulda tam bir işkence olmuştu bana müdür benden çalıştırmamı istiyordu fakat bilgisayarlar direk çöp vaziyetindeydi. Şu an 3. okulumda görev yapacağım ulaştırma bakanlığının bilgisayarları var bugünlerime şükürler olsun.

Arkadaşlar Ram leri en az 64 ya da 128 yaparsanız XP gayet iyi çalışıyor.Benim Acer larda 256 Ram ler takılı.İnternet ten 2. el topladım(Çok ucuza bulunabiliyor).

Geri