İHLAS/ACER 1.FAZ Öğrenci Kurulum Image CDsi Linkler Yenilend

Kodla Büyü

gizemkar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Saygılarımla iyi akşamlar diyorum sayın arkadaşlar istediğiniz imajı aşağıdan indirebilirsiniz:

Tüm linkler Yenilendi.. Emeği geçen arkadaşlara Bir Allah Razı Olsunu Çok Görmeyin Arkadaşlar Güle güle Kullanın dilerim işinizi görür..

İlk3r Hocamıza Upload için çok teşekkür ederim. :alkis:

ilk3r' Alıntı:

Güle Güle Kullanın Sevgili Dostlar.

Arkadaşlar 4 saattir bununla uğraşıyorum daha hala devam ediyor bi 1,5 saat daha sürer galiba Yoruldum geldim ..sizler için çalışıyom vallaha umarım faydam olur..

gerçekten çok teşekkür ederim emeğiniz için saygılar ve sevgiler :alkis:

bendeki cdler de bozulmuştu indirebilirsem çok makbule geçecek emeğine sağlık hocam

Hocam derse girdiğim okullardan birisinde bu bilgisayarlardan var. Ve maalesef hiçbirine ait Driver veya İmaj CD leri yok. İnternette sürücü aramaktan mahvolmuştum. Keşke daha önce böyle bi paylaşımı bulabilseydik.

Büyük sevaba girdiniz valla. Eminim birçok öğretmenimizi büyük bir sıkıntıdan kurtardınız.
Teşekkürler.

gözüm bu senin verdigin hangi bilgisayarlar içi bende pentium III bilgisayar var onun için kullanabilirmiyiz. Şimdiden teşşekkürler.

İHLAS/ACER 1 FAZ Öğretmeni Kurulum İmage CD si var mı arkadaşlar pentiumIII başka işletim sistemi kurabilirmiyiz gerçi denedim olmadı ama yardımcı olacak bir bilen olursa sevinirim.

elimdeki imaj cdsini bulamıyorum linkleri yenilerseniz çok sevincem hocam ya şimdiden teşekkürler...

hocam sabırsızlıla bekliyoruz. Labımın yarısında acer var ve nerdeyse hiçbiri çalışmıyor. İmaj CD'si de yok

Upload Başlamıştır ARkadaşlar partlar tamamlandıkca ben linkleri eklicem ki sizde indirebilin
Şu Mübarek günlerde Allah Razı olsun demeyi unutmayn arkadaşlar Beni tek mutlu eden şey bu olur.. Sevab işleyelim .. :+1:

Geri