ıĞDIR MEM = TÜRKİYE'NİN EN YAVAŞ İŞ YAPAN MÜDÜRLÜĞÜ

Kodla Büyü

shdwm

Site Gezgini
Bilişim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Bt Rehberliği görevlendirme yazısını 28 Eylül'de yayınladı. Bizim öncü Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü 40 gün oldu daha olurları alacak. Böyle yavaş bir Milli Eğitim olamaz herhalde Bir işi de zamanında yapsalar şaşıracam.

bir aydır ek ders almıyormuşsunuz biz bu sene hiç almayacaz sadece liselerde verildi rehberlik. ayrıca branş öğretmenleri hiç almıyorlar ek ders ayıp yaptığınız

Biraz daha bekleyin bari de 2. dönem görevlendirme yapın. Ne kaldı Ocak ayına !!!

Pardon sizin branşınınz ne acaba ? Düzeltme yapıyım. Sene başından bu yana ek ders alamıyoruz. Bt Rehberliği olmazsa biz de ekders olmadan çalışma durumunda kalacaz.

hamuş' Alıntı:
bir aydır ek ders almıyormuşsunuz biz bu sene hiç almayacaz sadece liselerde verildi rehberlik. ayrıca branş öğretmenleri hiç almıyorlar ek ders ayıp yaptığınız

ben ayıp olan bişey göremedim???

Bugün itibariyle Bakanlık görevlendirme yazısını yayınlayalı 40 gün oldu. Hala görevlendirmeler yapılamadı. Ne görevlendirmeymiş arkadaş. 1,5 aylık görevlendirme alınacak. Ocak ayını bekleyelim bari. Ne kaldı şurada !!!

Yazıklar olsun. Eğitek yazıyı yayınlayalı 46 gün oldu hala olurlar okula gelecek. Bu kadar ilgisizlik başıboşluk olamaz.

Ben meslek lisesinde olduğum için pek bilmiyorum. Fakat Ağrı da da aynı durum var sanırım.

Çünkü ne bir yazı geldi ne sitede bir duyuru yapıldı bugüne kadar.

Yazıklar olsun Iğdır Mem. Vali oluru alınmış günlerdir atamada bekliyormuş. Sorumluların keyfini bekliyoruz. Bt öğretmenlerini temsil eden İl formatörü arkadaşlar ı göreve davet ediyorum. Bt öğretmenlerinin sesi olun ve sorumlu kişiler kimlerse onlarla görüşüp süreci hızlandırın artık.

Bakanlık Milli Eğitim Müdürlüklerine 28 Eylül de yazıyı gönderdi. 2 haftada (12 Ekim) anca başvurular alındı. İl formatörü arkadaşlar bayramdan önce göreviniz başlar dediler. Bayram geçti bu hafta, sonraki hafta derken nasıl bir görevlendirmeyse bir ayda (12 Kasım) alınıyor !!! Ancak neymiş vali olurları atamada okullara gönderilmek için bekliyormuş.

Geçen süreye bakın : 49 gün bitti(7 hafta) +......

Kocaman YAZIKLAR OLSUN verdiğiniz hizmete,yaptığınız göreve !!! :verymad: :verymad: :verymad:

Geri