IE8/IE9 E-okul'da sayfada hata

Kodla Büyü

nneshe

Aktif Üye
Arkadaşlar eşim sınav tarihi girmek istiyor. Ancak bizim bilgisayarda bir türlü işlem yapamıyor. ie8'den kaynaklanıyor olabileceğini düşünüp ie9 yükledim. Ancak bir şey değişmedi. Tarayıcı modunu ie7 yapıp yeniledim ama yine de sayfa yenilenmiyor. Dersi seçtikten sonra sayfanın otomatik yüklenmesi lazım ancak hiçbir değişiklik olmuyor.kaydet butonuna bastığımda da işlem yapmıyor. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir acaba? Engelleyen bir program mı var acaba?

F12 YE basıp tarayıcı modun ie8 olarak değiştirdin mi hocam

e-okul için gerekli olan küçük programlar var hocam bilgisayara kurulmak isteniyor diye uyarı veriyor ya java vs gibi...onları da kurdun değil mi

IE9'da kurum şifresiyle e-okula giriliyor ancak Kurum İşlemlerine girince sayfada hiç bir şey çıkmıyor. Javayı güncelledim, Uyumluluk modu ile de hiç bir sonuca ulaşamadım. Firefox, Maxthon, Google Chrome denedim onlarda olmadı. Nasıl açıcam arkadaş bu sayfayı anlamadım ki, başka ne yapabilirim?

eğer işletim sistemi olarak win7 kullanıyorsanız tahminimce javanın x64 versiyonunuda ayrıca yüklemeniz gerekli...x32 versiyonu bazen tek başına problem çıkarabilir...ya da bizdede bazı arkadaşlarda problem vardı giremiyoruz dediler e-okul için, okul şifresiyle girip öğretmene onay verilmemiş olabilir veya ilçe bazı şeyleri kapatmışta olabilir..

Geri