İddaa ediyorum en iyi video oynatıcı Splayer indirin

Kodla Büyü
hocam iyisin bugun maşaalh
okulda inderebileğimiz linkler olsa daha iyi olur bence.
ama teşekkürler.

yanılıyorsunuz splash pro ex kullandım ama bunun farkını iyi bir pc de anlayamazsınız daha kötü özelliklerdeki

pc lerde çok iyi sonuç verir splash pro ex takılma yada atlatarak oynatıyor.Ayrıca beni yanlış anlamayın ama

ben bütün playerları denedim hemde ismini cismini duymadıklarınız dahil en iyi Splayer :)

cihan13' Alıntı:
yanılıyorsunuz splash pro ex kullandım ama bunun farkını iyi bir pc de anlayamazsınız daha kötü özelliklerdeki

pc lerde çok iyi sonuç verir splash pro ex takılma yada atlatarak oynatıyor.Ayrıca beni yanlış anlamayın ama

ben bütün playerları denedim hemde ismini cismini duymadıklarınız dahil en iyi Splayer :)
splash takılma mı yapıyor hocam yapmayın...

çok ciddiyim hocam.3 ghz işlemci dual core 3 gb.ddr2 ram 512 mb ati ekran kartı ile takılmalar atlayarak oynatma

ve ses ile görüntünün senkronizasyon bozukluğu oldu daha yaziim mi ?

cubido' Alıntı:
cihan13' Alıntı:

splash takılma mı yapıyor hocam yapmayın...

Geri