İdari izinle ilgili bir soru?

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Ortalıkta bilgi yetersizliği olduğu için herkes ne yapacağını bilemez oldu. Bi de size sormak istedim.

E-nabizdaki raporumdan dolayı İdari iznim var. Seminerlerde idari iznimi Kullanıyorum şu anda okula gitmiyorum.. Diyelim ki okulları 21 Eylülde de yüzyüze acamadilar ve uzaktan eğitim devam edecek dediler. Uzaktan olacağı için risk olmaması nedeniyle bana illaki ders verilecektir.(yada verebilirler) Zaten Uzaktan olduğu için "idari izinliyim bana ders vermeyin" demem de mantıksız ve saçma olur. Çünkü bu İdari izin kalabalık ortamlardan uzak durmamız için verildi.

Peki diyelim ki biraz zaman geçip de "15 ekimde yüzyüze eğitime başlayacağız" dediler. Ben İdari iznimi uzaktan eğitim sürecinde kullanmadığım için, uzaktan eğitimde görev aldığım için 15 ekimden sonraki yüzyüze egitim sürecinde İdari iznimi kullanma hakkimi kaybetmiş mi oluyorum ?

Yani özetle : Uzaktan eğitim sürecinde İdari iznimizi kullanmadigimizda(ders görevi aldığımızda) yüzyüze eğitim başlayınca idari izin hakkımızı kaybetmiş mi oluruz ?

(Lütfen Kimse yanlış anlamasın. Uzaktan eğitim sürecinde işten kactigimi falan düşünmeyin. Ben yüzyüze eğitim başladığında kendimi riske atmamak için en ince ayrıntısına kadar öğrenmek istiyorum. Şu salgın belasi bitse cumartesi pazar bile çalışmaya razıyım)

Son düzenleme:
İdari izin sadece okula gitmemeniz için hocam. Uzaktan eğitim yapacaksınız (yeni gelen yazıda var) ki yüz yüze eğitimde veya seminerde idari izinli sayılmanızda hiç etkisi yok bu durumun.

Geri