İdari gerekçe raporu lazım...

Kodla Büyü

irembilisim

Aktif Üye
Okulumuz meslek lisesi, yeni bir Bilişim Atölyesi yapacağız (Mevcut atölyemizin bilgisayarlarının teknolojik ömrünü bitirmesi ve öğrenci sayımızın artmasına bağlı olarak bilgisayar sayımızın yetersiz olması) Bizden idari gerekçe raporu istediler acaba elinde bu formata uygun hazır belgesi olan var mı? Olan paylaşabilir mi? :) Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar, selamlar...

hocam buna ne gerekçe raporu olacak alan öğretmenleri olarak durumu içeren bir zümre tarzı tutank hazırlayın sonunada çözüm önerilerini yazıp verin dediğini illkez duydum

versace' Alıntı:
hocam buna ne gerekçe raporu olacak alan öğretmenleri olarak durumu içeren bir zümre tarzı tutank hazırlayın sonunada çözüm önerilerini yazıp verin dediğini illkez duydum

öncelikle. ilginize teşekkür ederim. hocam geçen yıl dilekçe verdik konu ile ilgili, sene başı zümre kararımızı da aldık ama karşımızda ki kişiler trip yapıp duruyorlar. Müdür beyde sağolsun konudan hiç anlamadığı için İdare Gerekçe Raporu hazırlamanız gerekiyormuş, hazırlayın işleme başlayalım diyor başka bişey demiyor. Neyse araştırmaya devam...

Geri