icraburada.com

Kodla Büyü
icra işleri biraz karışık işler
fiyatın çok uygun olması sizin ihaleye girme şansınızı arttırmıyor bilakis
gözü aç insanların çakalların orada olmasını arttırıyor.
düşünebiliyormusunnnuz 30 000 lik araba 10 000 e düşüyor senden benden önce
bu işi yapan insanlar bunun peşine düşer
benim anladığım hiç bulaşmamak.

merhaba

ben www.icraburada.com sitesinden bir araç satın aldım. icradaki araçla ilgili tüm bilgilerini verdiler. geçmiş hasar kayıtlarını vs herşeyi söylediler. tabi alım yapmadan önce yerlerine ziyarete gittim. kontrol ettim. baktım kurumsal bir şirket üyelik gerçekleştirdim. sağolsunlar aradığım araç marka ve modelini aldıktan sonra ertesi gün dönüş yapıp birkaç seçenek sundular. beğendim megane 2010 full paket aracın ihalesine girdik 33.000tl piyasa bedelli 22.600tl aldım. benim için karlı bir alımdı.

ağlayanın malı gülene yar etmez diyenlere söylüyorum. ihaleye katılmazsanız icradaki arabaları borçluya geri teslim etmiyorlar. aracın anahtarı otoparkta yoktu. korktum birde anahtar yaptırıp masraf edeceğiz diye. sağolsunlar borçluya ulaşmış site yetkilileri adamla buluştuk ortak bir yerde adamın dediği hayırlı olsun 1 yıldır otoparkta yatıyordu satılsın diye dua ettim güle güle kullan. araç bu arada 18.000 km çıktı 1 yıl otoparkta yattığı için hiç kullanılmamış nerdeyse.

hocam mafyası var ve kimseye ekmek yedirmiyo... halbanka girin ordaki gayrimenkul ya da borçlu şeyleri takip edin, en azından garanti.
rocket hocam almış, biz bir ihaleye girelim dedik adamlar kapıda tehdit etti. Neymiş sıfır çekecekmiş. Ki ikinci ihalede bedeli % bilmem kaç düşüyormuş.
Artı mal sahibine satmıyorlarmış... Nerde adam 6000 için aracı kaptırmış, düşün araç 15 000 ve ihaleye giren mafya aracı alır sana 10000'e satarız diyor...
boş iş cesaretiniz yoksa benim gibi korkaksanız hiç bulaşmayın.

bu işler tamamen mafyavari adamların elinde tehtitlere ite kopuğa pabuç bırakmam g..tme (söz meclisden dışarı) güveniyorum diyorsan çok karlı iş
tabii karlı iş oluncada oralarda neler dönebileceğini tahmin edin artık

siyah beyaz usta

böyle bir söylenti var ama ben zaten onlarla karşılaşmadım bile. noterden vekaleti verdim icraburada sitesinin avukatına 150tl avukatlık ücreti istediler benden avukatla gittik aldık geldik. aracın teslimatına kadar tüm işlerimi yaptılar. sordum avukata mafya filan diyorlar diye. o eskidendi dedi. avukat vekaletinizle giriyoruz görüyorlar en ufak bir müdahalede gerekli işlemi yaparız ayrıca icra müdürü burada herşeyi takip ediyor ihaleye fesat karıştırmaktan cezaevine girerler dedi. milletin gözünü korkutuyorlar mafya var diye. böylece herkez ya ahlı mal diye düşünüyor yada mafya var diyor girmiyor ucuza ihaleleri kapatıyorlar. ben araştırdım diyanet işleri başkanlığı icradan alım yapmak caizdir demiş. google yaz görürsün. önemli olan ihaleye fesat karıştımamakmış. diyanet işleri başkanlığı türkiyenin din kurumu. ondan daha iyi bilen yoktur herhalde.

rocket1' Alıntı:
siyah beyaz usta

böyle bir söylenti var ama ben zaten onlarla karşılaşmadım bile. noterden vekaleti verdim icraburada sitesinin avukatına 150tl avukatlık ücreti istediler benden avukatla gittik aldık geldik. aracın teslimatına kadar tüm işlerimi yaptılar. sordum avukata mafya filan diyorlar diye. o eskidendi dedi. avukat vekaletinizle giriyoruz görüyorlar en ufak bir müdahalede gerekli işlemi yaparız ayrıca icra müdürü burada herşeyi takip ediyor ihaleye fesat karıştırmaktan cezaevine girerler dedi. milletin gözünü korkutuyorlar mafya var diye. böylece herkez ya ahlı mal diye düşünüyor yada mafya var diyor girmiyor ucuza ihaleleri kapatıyorlar. ben araştırdım diyanet işleri başkanlığı icradan alım yapmak caizdir demiş. google yaz görürsün. önemli olan ihaleye fesat karıştımamakmış. diyanet işleri başkanlığı türkiyenin din kurumu. ondan daha iyi bilen yoktur herhalde.
dediğin gibi ise olabilir aslında avukat ücretini ihale başımı alıyorlar

19siyaHBeyaz03' Alıntı:
rocket1' Alıntı:
siyah beyaz usta

ihaleye katıldığım gün ödedim.

rocket1' Alıntı:
19siyaHBeyaz03' Alıntı:
rocket1' Alıntı:
siyah beyaz usta

ihaleye katıldığım gün ödedim.
rocket usta bu muhabbet içib mi bügün üye oldun yoksa konu başlığını açan kişimisin aynı zamanda
insanın aklı bulanıyor bu açıdan bakınca
birde bu kadar karlı işi kimse yaymaz ki ben girip alayım der ihaleyi
yoksa fazla mı cin fikirli düşünüyorum

abicim googleda gördüm girdim. konu sahibini tanımam etmem. ben ticaret yapmıyorum kendime bir araba aldım o yüzden başkalarından saklamaya gerek yok. bu işi yapanlar başkaları girmesin diye saklıyor dediğin gibi haklısın ama ben bencil değilim bildiğimi yazdım o kadar.

avukatın yerinde olsam o arabayı ben alırdım 23 bine neden başkasına kar ettiriyim. Düşük fiyata almakta fırsatçılık oluyormuş. Değerine alınırsa sorun yok yazıyor diyanetin sitesinde ama altına alınırsa bu fırsatçılık

her ne kadar icralık malların hepsinin ahlı olma ihtimaline inanmasam da (nedeni zamanında dayıma borç takıp kaçan biri için dayımların 2 sene sürünmesi en son adamın evinin icra ile satılmasıyla paralarını alabilmeleri satılmasaydı, hala sürünüyor olacaklardı...)

bu işler avukat-polis-galerici üçgeninde ciddi markaja alınmış bir iş... Bu ara polis dediysem hemen atlamayın öyle normal polis değil o şube ile ilgilenen büyük başlar öyle normal polis bile araya girip bir araba çıkartamıyor (ki bu kişi ev arkadaşımdır... gördüğüm olay) bence kendi memleketiniz de sözü geçen bir adam bulabilirseniz belki bir kereliğine bir kar edebilirsiniz... oda böyle sitelere gerek yok adliyede satış için duyuru yapılıyor.

rocket1' Alıntı:
siyah beyaz usta

Şimdi olayı biraz daha açayım. Gold üye oldunuz aracı beğendiniz ihale tarihini öğrendiniz. İhaleye katılmak için ne yapıyorsunuz. Sizin ihaleye katılmanız için vekaleti avukata veriyorsunuz anladığım kadarıyla. 150 TL vermişşiniz bu parayı ihaleye girmeden işlerinizi yapsın diyemi verdiniz? Yani ihaleyi alamasaydınız paranız yanacaktı değil mi?

Şimdi olayı biraz daha açayım. Gold üye oldunuz aracı beğendiniz ihale tarihini öğrendiniz. İhaleye katılmak için ne yapıyorsunuz. Sizin ihaleye katılmanız için vekaleti avukata veriyorsunuz anladığım kadarıyla. 150 TL vermişşiniz bu parayı ihaleye girmeden işlerinizi yapsın diyemi verdiniz? Yani ihaleyi alamasaydınız paranız yanacaktı değil mi?

Aynen dediğiniz gibi. Ben vekaleti verdim adıma gittiler aracı cihazlarla kontrol ettiler, sonuçlarını bana bildirdiler. Araç boyalımı, boyasızmı vs.. Fotoğraflarını detaylı çekip gönderdiler. Daha sonra vekaleten yerime ihaleye girdiler telefonda fiyat arttırdım. 50 TL arttır 100 TL arttır şeklinde. Ve bu işlemleri 150TL yol ücreti karşılığında yaptılar. Eğer ihaleyi kazanamasaydım dediğiniz gibi 150 TL yanacaktı ama zaten ben ihaleye kendim gitsem yolda harcarım o parayı. Yemeğiydi mazotuydu vs. vs.

@rocket1 icraburada calisanisin herhalde bence tavsiyemdir e devlette daha iyi ve kalite bir sekilde hizmet alabilirsininiz icraburada firmasina vereceginiz para sadece uyelikle bitmiyor taksi parasi gibi ekstra paralarda istiyolar ve islerinide iyi yaptiklarini dusunmuyorum alacagin mali kendin gormen her zmaan daha iyidir

Geri