İBE Dersi Okulda Yapılırsa 8+8+8 öğretmenlere bölünebilir mi

Kodla Büyü

ilter1081

Site Gezgini
Arkadaşlar İşletmelerde Beceri Eğitimi dersi okulda yapılırsa 24 saatlik ders yada 16 saatlik ders birden fazla öğretmene 8+8+8 şeklinde paylaştırılabilir mi.

Varsa bu konu hakkında yönetmelik bilgileri lazım.

Hüseyin Çelik Zamanında bölünür diye bir yazı var elimde 2008?

yönetmelikte böyle bir bilgi yok. bahsettiğiniz yazıyı hatırlıyorum genelge tarzı bir şeydi ama daha sonra yürürlükten kaldırılmıştı.

biz bölüyoruz bir problemle de karşılaşmadık :)

Hocam bende bölünmesinde fayda görüyorum fakat resmiyette bir şeylere dayandıramazsak bölünmüyecek..

hocam ibe dersi okulda yapılma olayı öğrencinin stajını yazın yapmasıdır. o zaman ibe yerine 16 saat
haftada meslek dersleri seçilmesi lazım ve bu dersleride ders saatine göre dağıtım yapabilirsiniz.

msygn' Alıntı:
hocam ibe dersi okulda yapılma olayı öğrencinin stajını yazın yapmasıdır. o zaman ibe yerine 16 saat
haftada meslek dersleri seçilmesi lazım ve bu dersleride ders saatine göre dağıtım yapabilirsiniz.
dersler seçilir doğrudur ama dersin bir tek adı var İBE
öğretmene dağıtım şeklinde değil de derse birden fazla hoca girebilir(Öğrenci sayısına göre)

İBE dersini işletme bulamadığımız için okulda yapıyoruz bu nedenle piyasanın ihtiyaçlarına göre ;

modüller seçilip, hangi konuda hangi öğretmen daha yeterli ise o öğretmene vermek yanlış bir uygulama olur mu?

Geri