İ.B.E Sınavı Ne Yaptırmayı Düşünüyorsunuz?

Kodla Büyü

SHİFT+DEL

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba Arkadaşlar;

İşletmelerde Beceri Eğitimi sınavı var bu hafta malumunuz... SInav için ne yapmayı düşünüyorsunuz... Ben %40 yazılı, %60 uygulama yaptırmayı düşünüyorum.. Uygulama için Kasa Sökme-Takma ve Format Atma düşünüyorum... Yazılı sınav için 25-40 tane soru sormayı düşünüyorum...

Yazılı sınav için elinde soru olan varsa, paylaşabilirse sevinirim...

İyi çalışmalar...

biz de yazılı+uygulama yapma kararı aldık.. uygulamada daha çok grafik animasyon tabanlı çalışmalar düşünüyoruz.. yazılı sınavda da kısa cevaplı sorular düşünüyoruz.. yarın sınavdan önce komisyon olarak toplanıp soruları hazırlayacağız..

Merhaba. Biz de yazılı(%40)+uygulama(%30+%30) yapacağız. Web programclığı dalı için uygulama sınavını 2 aşama olarak yapacağız. 1.Aşama donanımsal 2.Aşama ise yazılımsal uygulama.

Hatırlatma
1 - Teori ve Uygulama sınav sorularınızın öğrencilere verdiğiniz Gelişim Tabloları konularını kapsamasına dikkat edin
2 - İdareniz unutmuş olabilir. En geç sınav tarihinizden 1 gün öcesi tarihli "Telefi Eğitimi" konulu tek maddelik bir ZÜMRE yazarak "Telefi Eğitimi Yapmaya gerek yoktur". şeklinde bir karar alın.
3 - İdarecilerim istememesine rağmen benim hazırladığım evraklar şunlar
...

Ekli dosyalar

• ibe.JPG
    ibe.JPG
    26 KB · Görüntüleme: 1,365
SHİFT+DEL' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar;

İşletmelerde Beceri Eğitimi sınavı var bu hafta malumunuz... SInav için ne yapmayı düşünüyorsunuz... Ben %40 yazılı, %60 uygulama yaptırmayı düşünüyorum.. Uygulama için Kasa Sökme-Takma ve Format Atma düşünüyorum... Yazılı sınav için 25-40 tane soru sormayı düşünüyorum...

İyi çalışmalar...
..
Sen mail adresini kontrol ettin mi hocam ;)

Barbaryan hocam Belgeleri gönderebilirmisiniz..

Zümreyi 1 gün önce gelemeyecek olan hocalar olduğu için erken toplandık.. Bir gün önce tarihli tabiki... Ama telafi eğitimiyle ilgili bir madde ve konuşma olmadı.. Daha öncede hiç yapmamıştık.. İlk sizden duydum.. Yarın bi sorayım, araştırıp o maddeyi ekleriz gerekirse...

BaRBaRYaN' Alıntı:
Hatırlatma
1 - Teori ve Uygulama sınav sorularınızın öğrencilere verdiğiniz Gelişim Tabloları konularını kapsamasına dikkat edin
2 - İdareniz unutmuş olabilir. En geç sınav tarihinizden 1 gün öcesi tarihli "Telefi Eğitimi" konulu tek maddelik bir ZÜMRE yazarak "Telefi Eğitimi Yapmaya gerek yoktur". şeklinde bir karar alın.
...

Hocam Bu dosyalarınızı paylaşmanız mümkünmüdür? Gerçi biz bu sene hazırladık sınavlarımızı ama seneye uygulama yaptırdığımızda fikir olması açısından gönderebilme şansınız varmıdır ?

BaRBaRYaN' Alıntı:
SHİFT+DEL' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar;

İyi çalışmalar...
..
Sen mail adresini kontrol ettin mi hocam ;)

Eyvallah hocam.. ;)

frezede düz dişli yaptıracam 8) Da=88 Z=27,modül 2.5

Ekli dosyalar

• solid-1.jpg
    solid-1.jpg
    18.1 KB · Görüntüleme: 1,342
BaRBaRYaN' Alıntı:
Hatırlatma
...
hocam dosyaları gönderebilirmisiniz

BaRBaRYaN' Alıntı:
Hatırlatma
...

hocam rica etsem dosyaları paylaşabilirmisiniz, yada mail atabilirmisiniz.

Geri