Hyundai ix35 hakkında

Kodla Büyü

herotürk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
yakıt ve konfor olarak nasıl değerlendirebilirsiniz? Almak istediğim model 2012 - 2014 arası

2012 model style plus apa modelini 40 bin km kullandım.
Sakin kullanımda ortalama yazın 7.5 ile 8.0 arası kışın ise 8.0 ile 8.5 arası yakıt tüketimim oluyordu.
Konfor bakımından hiç bir eksiği yoktu. Gerek şehir içi gerek uzun yolculuklarda ailecek rahat bir seyehat ediyorduk. Donanım olarak özellikle geri görüş, ısıtmalı koltuk, bluetoot, oto park gibi sınıfında o zamanki araçların çoğunda olmayan donanımlar standarttı.
Kabin içine rüzgar sesini 120 130 dan sonra alıyordu. Ancak düşük hızlarda bile lastik sesi az da olsa geliyordu. O zamanlar bazı kullanıcılardan yumuşak lastik kullanındıklarında lastik sesinin kesildiğini okumuştum.
Aklıma bunlar geldi baska sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım.

hocam bu sene başında arkadaşa aldık.araç 2016 model.bence hyundai veya başka bir araçla kıyaslamaya gerek yok.Paranız varsa direkt gidin onu alın.

Hocam açıkçası kredi çekip alacağımdan ve kredi tutarı ilk etapta kafa kafaya geleceğinden yakıtıda düşünerek 2 yıl kadar hyundai almayı planlıyorum. Hyundai şehir içi 8lt tiguan 11lt civarı yaktığı söyleniyor doğru mudur?

Hocam açıkçası kredi çekip alacağımdan ve kredi tutarı ilk etapta kafa kafaya geleceğinden yakıtıda düşünerek 2 yıl kadar hyundai almayı planlıyorum. Hyundai şehir içi 8lt tiguan 11lt civarı yaktığı söyleniyor doğru mudur?

hocam arkadaşın aldığı 1.4 tsı motordu.ortalama 8.5 gösteriyordu.Yanlışınız olmasın.

Geri