HYUNDAI 2004 1.3 GLS GETZ Alınır mı?

Kodla Büyü

Çolat_Palemdar

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba nasipse ilk aracımı almayı düşünüyorum.
Hyundai 2004 1.3Gls Getz
80.000 km
Benzinli
Hasar Kaydı: Park halinde çarpma (Hasar miktarı yazmıyor)
Düz Vites
Klimalı
4 Mevsim Lastik

26.500 İstiyor sahibi. Sizce almalı mıyım?

hocam bu fiyatlara düz vites benzinli bakıyorsan bence skoda fabia bak.. modeli daha yeni ve bence daha verimli bi araç özellikle vites konusunda oldukça başarılı

Fiyatı fazla gibi. Bagajı küçük, atik arabadır. Park etme sorunu yaşamazsınız, miniktir kendileri. Uzun yolda 1 depo ile 750-800 km yapıyor(Deposu küçük, 40 lt idi sanırım). Şehir içi 500-550 km civarı yapıyor(kullanıma bağlı). Dizel alınabilir o paraya.

Aynısı var hocam bende,2004 Gls 105bindeydi, ilk aracım olarak yazın almıştım bende. Başlangıç iyi araba ama şu anda bana yetmiyor. Bagajı küçük, kliması geç ısınıyor, 110dan sonra sarsılıyor, uzun yolda 130'dan sonra araba sanki havalanıyor gibi oluyor, bana kalırsa biraz fazla yakıyor.

Olumlu Yanları: Park Etme sorunu yok, dönüşler çok rahat, çabuk hızlanıyor.

Değişen ve boya durumuna göre değişir ama biraz daha pazarlık yaparsan iyi olur. Km'si çok iyi ama en kötü 26'ya indirirsin.

Değişen ve boya durumuna göre değişir ama biraz daha pazarlık yaparsan iyi olur. Km'si çok iyi ama en kötü 26'ya indirirsin.
hocam siz ne kadar almıştınız aracı? 26.50'a aldım diyor sahibi araba lazımdı biraz pahalı oldu diye de ekliyor :D 24'e bırakırsa almalı mıyım araç da bayağı temiz duruyor hani

Hocam km orijinal ise ve değişeni yoksa 25 bana göre çok iyi kaçırma derim.

Temmuz ayında arkadaşım 2004 160 binde, 3 değişeni olanı 22 ye sattı. Arabadan çok memnundu. İstanbul izmit arası 17-18 krş yakıyordu tüpte,

hocam siz ne kadar almıştınız aracı? 26.50'a aldım diyor sahibi araba lazımdı biraz pahalı oldu diye de ekliyor :D 24'e bırakırsa almalı mıyım araç da bayağı temiz duruyor hani
25.000'e aldım hocam, 1 parça değişen kırmızı renk 105bin. Benzinli.Km'si orjinal ve araba genel olarak iyi duruyorsa 25'den aşağı gitmez zaten, 25-26 arası normali hocam.

Geri