Hüseyin Çelik özür durumu için başbakanla görüştü.

Kodla Büyü
Geçmişte sözleşmeliği öğretmenliği çıkraran hüseyin çelik gider ayakta 650 öğretmeni hiç bir sınava girmlerine gerek bıraktırmadan okul müdürü yapanın kendisi değilmiş gibi birilerine şirin görünmek adına cevap yazmış.

birde bu şekilde hak verecekler ya öğretmene millete şirin görünme hep yanı taktik önce eşşeğini kaybettir sonrada buldur sevindir sana minnet etsin ..bunuda yiyenler var ...

Bu aralar Hüseyin Çelik'in eğitimle ilgili demeçleri, söylemleri arttı. 2. Çelik dönemi mi yaklaşıyor yoksa?

omd' Alıntı:
Bu aralar Hüseyin Çelik'in eğitimle ilgili demeçleri, söylemleri arttı. 2. Çelik dönemi mi yaklaşıyor yoksa?

sanmam hocam eminim ömer dinçerle arası yok ona söylememiş başbakana iletmiş ama en azından öyle böyle başbakana iletmiş olması güzel olmuş mağdur olan arkadaşlar için sevindim. Zaten 17 eylülde büyük kaos yaşanırsa bu bakanı alabilir.

Milli eğitim politikalarını İşçi partisi yürüttüğü için Hüseyin Çelik başbakana şikayet etmiş.

bu şartlarda eğer bu iş düzeltilirse (ki inşallah düzeltilir) Ömer Dinçerin hemen istifa etmesi gerekir.
Aldığı kararlar doğru veya yanlış müdahele geliyorsa bunun arkası da gelir.
gitse ne olacak oda ayrı mesele hep gideni aramadıkmı.

Öğretmenlerin hayrına bir şeyler yapacağını iddia ediyor. Onun göstermelik sözlerine inanacak öğretmen çıkar mı ? bilmiyorum. Ne yaparsa yapsın öğretmenlerin gözündeki kötü adam imajını ebediyen değiştiremeyecek. Öğretmenliğin bu kadar ayaklar altına alınmasında baş aktörlerden biri.

@rifatt
kardeş baya yıpranmışsın belli inşallah mağduriyetin giderilir tez zaman. Az kafanı dağıt bbnetten uzaklaş birkaç gün iyi gelecektir

hüseyin çelik ilk göreve geldiğinde sözleşmeli öğretmenili bu ülkenin başına bela etti amaç bir öğretmen maaşına 3 öğretmen çalıştırmaktı. bu sözleşmelilerin halini çeken bilir. sonrada bu sözleşmeliğin kaldırarak oy devşirmleride işin komik tarafı önce boz sonra yap sonra başarılıyım diye ortada gez

Geri