Hüseyin çelik atamalar için Başbakanla Görüştü

Kodla Büyü

Bote0621

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hüseyin çelik twitter ında şöyle yazdı.

21 sa Hüseyin Çelik ‏@hc_huseyincelik
Söz verdiğim üzere,eş durumundan tayin talep eden öğretmenlerin ve Şubat'ta atama bekleyen adayların beklentilerini Sn.Başbakan'a arz ettim.

21 sa Hüseyin Çelik ‏@hc_huseyincelik
Sn. Başbakan KHK'nin yılda bir kez öğretmen ataması yapılması şeklinde düzenlendiğini ve tüm hazırlıkların buna göre yapıldığını söyledi.

Hüseyin Çelik ‏@hc_huseyincelik
Bu Şubat'ta atama yapılmayacağı anlamına geliyor. Beklenti içinde olan adaylar adına üzgünüm.

Sn. Başbakanımız, eş durumu tayinlerinde aile bütünlüğü meselesine verdiği önemi belirterek azami hassasiyetin gösterilmesini emredecektir.

ben bunu anlamış değilim. bu Hüseyin efendinin görevi dışardaki bilgileri başbakan iletmek mi? o zaman milli eğitim bakanı ne oluyor. bu hüseyin efendinin türübünlere oynamasına anlam veremedim şimdi kendisi milli eğitim bakanı olsaydı atanmayanları ataycakmıydı yada eş durumlarını yapacakmıydı. hüseyin çelik gider ayak 650 tane müdürü nasıl asil yaptığının hesabını versin

kadir58' Alıntı:
ben bunu anlamış değilim. bu Hüseyin efendinin görevi dışardaki bilgileri başbakan iletmek mi? o zaman milli eğitim bakanı ne oluyor. bu hüseyin efendinin türübünlere oynamasına anlam veremedim şimdi kendisi milli eğitim bakanı olsaydı atanmayanları ataycakmıydı yada eş durumlarını yapacakmıydı. hüseyin çelik gider ayak 650 tane müdürü nasıl asil yaptığının hesabını versin
hocam yerin kulağı var duyar.eş durumu olanlar için bi umut.kim iletirse iletsin bi şekilde kulağına varsında.bizim soruumuz yok biz rahatız bekara ....... kolay.eşinden uzaktaki kardeşlerimiz için hayırlısı olur inşallah

Sn. Başbakanımız, eş durumu tayinlerinde aile bütünlüğü meselesine verdiği önemi belirterek azami hassasiyetin gösterilmesini emredecektir.

yoksa devletin görevi falan değil aile bütünlüğü sağlamak. başbakan isterse ailemize kavuşuyoruz, istemezse kavuşamıyoruz. Ne günlere kaldık Yarabbim.

kadir58' Alıntı:

Hocam söylediklerinde tabiki haklısın. Ama eş özründen atama bekleyen öğretmenler için tek şans bu olduğu için başka çaremiz kalmıyor.

Hazretleri isterse olur istemezse olmaz. Aynı oyun ülkede olan her iyi şeyde başbakan emretti oldu her kötü şeyde başkaları.

Geri