http://uzem.eba.gov.tr/

Kodla Büyü

hasanbiltek

Aktif Üye
Test yayını başladı ama siteye okulun mebbis kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapamıyorum. Kendiminkini de denedim olmadı. Ayrıca dersler başladığında karşıdaki konuşmacıyla sesli olarak iletişim kurulabilir mi? Yoksa sadece mail ile mi soru sorulabilecek?

mebbis şifremi değiştirdim düzeldi. Daha önce şifrenin içinde + işareti vardı. Bundan mı oldu bilmiyorum. Şimdi sadece sayı verdim

şu an canlı yayına bağlanamıyorum. Site açılmıyor. aynı durumda olan var mı başka ?

Ya bende kullanıcı adı ve şifre girmeden bağlandım ilçe koordinatörü sağ üstte olması lazım kullanıcı adı dedi ama bizde yoktu bütün gün şifresiz girdik dinledik sizde durumlar nasıldı?

istanbulda bizim okula yazı geldi kurumnetten. Sistemdeki arızadan dolayı şifre ile giriş yapılamadı, giriş yapmadan izleme işlemini gerçekleştirin diye.

Mebbis kullanıcı adı ve şifreleri ile login olmaya kalkınca herkes mebin serverları iç sunucu hatası verdi :) Kaldıramadı aynı anda o kadar bağlantıyı. Onlarda şifre olayını devre dışı bıraktılar. Bakalım yarın sabah ne olacak?

İe explorer ve firefoxta giriş yaptığımda ekrana videonun kalitesi ile ilgili 3 buton cıkıyor ve bunlardan hangisine tıklarsam tıklyayım açılmıyordu. Chromeda deneyince video açılldı ama belli bir süre sonra videonun sesi kesiliyor. Bu sorunu yaşayan var mı?

Bende yayın bir türlü gelmiyor... chrome da ve explorer da denedim ama olmuyor

Geri