HTTP Error 500.19 - Internal Server Error hatası

Kodla Büyü

BAYBİLİSİM

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ya arkadaşlar ilçenin sitesini tamamladım.eski siteyi sildim wwwroot dosyası silinmedi.yeni sitemi hosta attım ama HTTP Error 500.19 - Internal Server Error hatası alıyorum. wwwroot dosyası silinmiyor kök dizin olarak onu görüyor. bu sorunu nasıl düzeltebilirim, bana bi yardımcı olsanız

Siteyi wwwroot klasörüne atacaksınız bu klasörü silemezsiniz. Site dosyalarınızı wwwroot klasörüne atacaksınız.

cevapladığın için tşk hasari hocamda içerisinede atamıyorum. klasör ne açılıyor,ne siliniyor, ne ismi değiştiriliyor nede içerisine bişeyler atmama izin veriyor :(

hasari' Alıntı:
sahrak' Alıntı:
cevapladığın için tşk hasari hocamda içerisinede atamıyorum. klasör ne açılıyor,ne siliniyor, ne ismi değiştiriliyor nede içerisine bişeyler atmama izin veriyor :(
windows gezginiyle bağlanıyorsan birde şu programla ftp bağlanmayı dene.
yasal-program-paylasim-freeware-shareware-f99/filezilla-3-5-turkce-ucretsiz-ftp-programi-t62517.html
yok hocam bu programlada olmuyor. cute ftp denedim, wi ndows gezgini denedim gene olmuyor. kanımca bu wwwrootun dışında bir klasör daha vardı onuda silmiştim ondan kaynaklandı sanırım

sahrak' Alıntı:
hasari' Alıntı:
sahrak' Alıntı:
windows gezginiyle bağlanıyorsan birde şu programla ftp bağlanmayı dene.
yasal-program-paylasim-freeware-shareware-f99/filezilla-3-5-turkce-ucretsiz-ftp-programi-t62517.html
yok hocam bu programlada olmuyor. cute ftp denedim, wi ndows gezgini denedim gene olmuyor. kanımca bu wwwrootun dışında bir klasör daha vardı onuda silmiştim ondan kaynaklandı sanırım

Hocam aynı sorunla ben de karşılaşıyorum siz sorunu çözebildiniz mi?

Geri