http://dys.meb.gov.tr adresine giremiyorum

Kodla Büyü
mrb.lar, dysegitim mebe girerken hiç bir sorun yaşamadım. bugün itibariyle dys meb e geçtik. ama na explorer ne chrome giriş yapınca tepki vermiyor. yani ekrana gelen o run run diyorduk ya.gelmiyor bişey.öyle kalıyor orda.diğer okullara sordum.onlarda yokmuş bu sorun.ilçe yöneticisine sorduk.ie 7 ile girin diyor. bana pek akılcı gelmedi.pc ie7 yi kabul etmiyor ki zaten.bi yardım!

selin3542' Alıntı:
mrb.lar, dysegitim mebe girerken hiç bir sorun yaşamadım. bugün itibariyle dys meb e geçtik. ama na explorer ne chrome giriş yapınca tepki vermiyor. yani ekrana gelen o run run diyorduk ya.gelmiyor bişey.öyle kalıyor orda.diğer okullara sordum.onlarda yokmuş bu sorun.ilçe yöneticisine sorduk.ie 7 ile girin diyor. bana pek akılcı gelmedi.pc ie7 yi kabul etmiyor ki zaten.bi yardım!

Hocam o sorun bende de var. Hem Explorer ile hem de Mozilla ile açınca giriş diyom hiç bir tepki yok. aynı sayfa da iken adres cubuğuna el ile dys.meb.gov.tr yazıp enter diyince dys açılıyor. soruna çözüm bulamadım.

aybr' Alıntı:
selin3542' Alıntı:

Hocam o sorun bende de var. Hem Explorer ile hem de Mozilla ile açınca giriş diyom hiç bir tepki yok. aynı sayfa da iken adres cubuğuna el ile dys.meb.gov.tr yazıp enter diyince dys açılıyor. soruna çözüm bulamadım.

dediğinizi yaptım. bu web sitesi için bir eklenti çalışmadı uyarısı çıktı.sorun javada sanırım.java aplett te takılıp kalıyo.çubuk ilerlemiyor.halbuki java da yüklü.configure java security den de ilgili yerleri işaretledim ama gene yok gene yok.
ne uğraştırdılar be. kurum netin çakmasını yap geç. öf pöf. :x

Hocam,

İE 11 olursa iyi olur. Ayrıca bilgisayarı kapatıp açıp katılımsızın son versiyonunu yükleyip denerseniz.

Habib Bey, DYS açılmıyordu. Dediğiniz yöntemle (host dosyası) açıldı. Çok teşekkürler, iyi çalışmalar.

host dosyasında bir sorun olmamasına rağmen dys açılmıyor hocam. dys eğitim açılıyor ama

Geri