HTTP/1.1 New Session Failed

Kodla Büyü
Arkadaşlar bu hata nedir. Doğrusu anlayamadım. VPS kullanıyorum yurt dışı. Kurulumları tamamen tamamladım ikide bir bu hatayı veriyor.

HTTP/1.1 New Session Failed

Plesk panel kilitleniyor ve hizmet duruyor. Uzak Masa üstü bağlantısı ile bağlanıyorum Plesk Paneli restart yapıyorum düzeliyor. daha sonra ram durumunu takip ediyorum 512 ram var. 4-5 saat içinde doluyor. sanırım ram dolduğu zaman bu hatayı veriyor. bunun hakkında bilgisi olan var mı? Ne yapılması gerekiyor.

Acaba Plesk paneli devre dışı bıraksam nasıl olur. duyduğuma göre plesk panel çok problem oluşturuyormuş.

Cevap ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler... iyi çalışmalar.

hocam aldığınız firma adını sistem özelliklerini detaylı yazarsanız yorumları daha ayrıntılı yapabilirim.

Bu hata nerde ve nasıl çıkıyor.. ? plesk panel vps için 512 mb ram yeterli ancak size ayrılan cpu unit ne kadar, makinenin özellikleri nedir ve kaça bölünmüş, linux mı windows mu, kaç siteniz var yada büyük bir sitenizmi var ? bunlarıda bilmek gerek..ayrıca aracı firma varmı, yoksa siz direk yurtdışımı adınız.. haytayı ilgili firmaya ticket açıp emergency seçip gönderrirseniz çok kısa sürede cevap alırsınız.

Soruna gelince sunucu kendini durduruyorsa aşırı yüklenme vardır, ram miktarınızı aştınız diye sistem durmaz ancak ram dolunca işlemciye yük biner ve yük belli bir süre devam ederse sorun çıkar.. Bazı firmalarda pro active ping monitor vardır bu tür frirmaları tercih edersen sanal sunucun kapandıktan 5-10 dakika içerisinde firma kendisi açacak ve sürekli devamında sorunla kendileri ilgileneceklerdir.

dediğim gibi ayrıntılı bilgi için ayrıntı gerek..

Geri