html : içinden çıkamadım yardım edin ark.

Kodla Büyü

eshay

Site Gezgini
şimdi benim sorunum şu Fireworks ta bir taslak oluşturdum bunu dışarı aktardım ve dreamweavr da bu taslağı şablon olarak kaydettim. Sonra diğe sayfalarıma bu şablonu uyguladım ve bağlantıları verdim. Buraya kadar hiç bir sorun yok. Fakat nezam şablon uygulanmamış bir sayfa yapıp ona bağlantı versem o sayfa açılmıyor. illaki bağlantı verilen sayfanın şablon uygulanan bir sayfa olması gerekiyor aksu halde açmıyor bir türlü sorunu halledemedim

dreamweaver code kısmına aşağıdakini yazınca olur mu bir deneyin
Kod:
<a href="yeni_sayfa.html" target="_self">Link</a>

sorun o işte bu dediğiniz iki yöntemi de uyguladım. Şablon uygulanmış bir sayfaya bu dediklerinizi yaparsam hiç bir sorun yok fakat şablon uygulanmamış bir sayfaya yaparsam link çalışmıyor anlamadım gitti

Html kodlarını doğru yazdıktan sonra şablon dışında bağlantı oluşmuyor diye bir şey olamaz,bu demekki doğru bağlantı yapamıyorsunuz,hazırladığınız şablonu ya da yapamadığınız ne ise yayınlayıp adres verirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz...

eshay' Alıntı:
sorun o işte bu dediğiniz iki yöntemi de uyguladım. Şablon uygulanmış bir sayfaya bu dediklerinizi yaparsam hiç bir sorun yok fakat şablon uygulanmamış bir sayfaya yaparsam link çalışmıyor anlamadım gitti
..
örnek olarak şablon ve 1 şablonsuz html sayfa eklerseniz daha fazla yardımcı olabiliriz
...
birde linki doğrudan vermeyi deneyin .... <a href="http:/www.okulum.k12.tr/sayfa.html" target="_blank">Link</a> gibi

Geri