HP - Pavillion dv5-1040et T8600 3GB 320GB 15.4"VP

Kodla Büyü

amdturion

Seçkin Üye
Seçkin Üye
HP - Pavillion dv5-1040et T8600 3GB 320GB 15.4"VP

Ürün Özellikleri

* FM532EA-HP Pavillion dv5-1040et T8600 3GB 320GB 15.4"VP
* Aile : Pavilion dv5-1040et
* İşlemci Cinsi : İntel Core2 Duo P8600
* İşlemci Hızı ( MHZ) : 2.4 GHZ
* Ön Bellek : 3MB
* Bellek : 3,072 MB (2,048+1,024) DDR2
* Maksimum Bellek ( MB) : 8 GB DDR2
* Bellek Slot Sayısı : 4
* Sabit Disk : 320 GB
* Ekran Kartı : NVIDIA GeForce 9600M GT Up to 1791 MB Total Available Graphics Memory with 512 MB
* Ekran Boyutu : 15.4"
* Ekran Tipi : WXGA - PARLAK EKRAN
* Ekran Çözünürlüğü (DPI) : 1280 X 800
* Optik Sürücü : 1xBlue Ray DVD Writer
* Ses Kartı : Intel® High Definition Ses Uyumlu Dahili Stereo Hoparlorler. 3D Surround, Sound Reality
* İşletim Sistemi : Windows® Vista Home Premium
* Faks Modem : 56K
* Network Kartı : 10/100/1000 Base-TX
* Kamera : ENTEGRE
* Bluetooth : VAR
* I/O Port : 4xUsb,1xRJ11,1xRJ45,1xFireWire 1394,1xS-Video Out,IEEE 1394,CRT port for external monitor
* Wireless : Var
* Ağırlık (kg) : 2.7 kg
* Garanti ( Yıl, Açıklama) : 2 Yıl Servis Merkezinde (Uluslararası Degil)
* Pil Tipi - Ömrü : Li-ion 6 cells
* Web Adresi : www.hp.com.tr
* Klavye : Q Türkçe
* Mouse : TOUCH PAD

bu sistemin fiyatı sizce ne kadar eder. bi de hpyi tavsiye etmeyenler niye etmediğini yazarlar mı? benim önceki bilgisayaıım da hp idi. serviste bi sıkıntı yaşamadım...

onozkara' Alıntı:
bence özellikleri çok iyi
vatanda 1399 $ + kdv
bu makineyi almayı düşünmüştüm ama fiyatı biraz yüksek geldi. bunun yerine biraz daha uygun olan dell inspiron 1520 i5q008 modelini aldım. bunuda bir incele istersen
http://www.vatanbilgisayar.com/product_ ... I_ID=33050

pek fiyat farkı yok hocam sanki sizin önerdiğinizle. 256 ekran kartı bazı uygulamalarda kasıyo. önceki bilgisayarımın ekran kartı 256 mb idi. photoshop cs3 flash cs3 gibi uygulamalarda kasıyodu. o yüzden özellkle ekran kartıınn yüksek olmasını istiyorum. bu fiayata bu özellikteki bilgisayar herhalde uygundur.1 aydır araştırıyorum henüz karar veremedim.almışken özellikleri iyi olsun isitoyurum ki kullanım sürem uzasın. bi de hp almak istememdeki sebep alışkanlık. kasa dizaynı ve klavye düzenine çok alıştım...

amdturion' Alıntı:
onozkara' Alıntı:
bence özellikleri çok iyi
vatanda 1399 $ + kdv
bu makineyi almayı düşünmüştüm ama fiyatı biraz yüksek geldi. bunun yerine biraz daha uygun olan dell inspiron 1520 i5q008 modelini aldım. bunuda bir incele istersen
http://www.vatanbilgisayar.com/product_ ... I_ID=33050

pek fiyat farkı yok hocam sanki sizin önerdiğinizle. 256 ekran kartı bazı uygulamalarda kasıyo. önceki bilgisayarımın ekran kartı 256 mb idi. photoshop cs3 flash cs3 gibi uygulamalarda kasıyodu. o yüzden özellkle ekran kartıınn yüksek olmasını istiyorum. bu fiayata bu özellikteki bilgisayar herhalde uygundur.1 aydır araştırıyorum henüz karar veremedim.almışken özellikleri iyi olsun isitoyurum ki kullanım sürem uzasın. bi de hp almak istememdeki sebep alışkanlık. kasa dizaynı ve klavye düzenine çok alıştım...

evet hocam haklısın tasarımı ve özellikleri gerçekten güzel. bir bilgisayara ayırabileceğim fiyattan yukarı olduğu için bu modeli tercih ettim.imkanın varsa hp yi almanı bende öneririm. dell in ekran kartı max. 1024 mb olduğu için yeteceğini düşündüm. neyse hayırlısı artık. eğer alacaksan acele et vatanda güzel indirim var. sanıyorum 1 eylüle kadar geçerli...

Çok ciddi ısınma sorunları var haberiniz olsun...

Geri