hp laptopta (kamyon gibi çalışan) işlemci fanı sorunu!!

Kodla Büyü

berra_u

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hp 530 bir laptopum var. bir sure once laptop calışırken ok ısınmaya başladı. şimdi de acılırken, kapanırken ya da herhangi bir zamanda işlemci fanı cok ses cıkarmaya başladı (kapısı kapalı bır odadan rahatlıkla sesini duyabilıyorsunuz.) garantisi bitti. kendim acıp temızlemeye cesaret edemedim. teknık servise sordugumda ise temızlemenın yeterli olmayacagını, fanın değişmesi gerektiğini , 100 TL tutacagını soylediler. sizce bu rakam normal mi?? ne yapmalıyım? garanti uzatma gıbı bır durum olabilir mi?? :( :( :(

fiyat fazla gibi. bir kaç yere sor. o parayı vermem dersen kendin açcan mecburen. ama içi çok karışık acer olsaydı kolaydı..

walla laptoplarda garanti bitince oyle bir paralar istiyorlar ki akıl almıyor.geçen arkadaşın asus f3 serisindeki menteşe sorununu servise götürdü 400 ytl istediler.napsın mecbur yaptırdı.

Zizu_' Alıntı:
walla laptoplarda garanti bitince oyle bir paralar istiyorlar ki akıl almıyor.geçen arkadaşın asus f3 serisindeki menteşe sorununu servise götürdü 400 ytl istediler.napsın mecbur yaptırdı.

dogrudur hocam. ben de anlamadım gitti. buraya yazdıgımda, laptoptan cıkan ses oyle rahatsız edıyordu ki işimi yapmadan kapatıyordum. ama bir kac gundur sorunsuz calışmaya başladı... :? :? şimdilik oylece bıraktım

Geri