"Hotspot Shield Service is not running" hatası

Kodla Büyü

Eslivya

Süper Üye
Süper Üye
Merhaba,
Öğretmenler odasındaki bilgisayarda dünden beri bu hatayla uğraşmaktayım. Bilgisayar kablosuz ağları görmüyor, gördüğü zamanda da bağlanmıyor ve ekranda en üste yapışmış bi haldeki uyarı gitmiyor. Bilgisayar yönetiminde hizmetlerden bahsettiği hizmeti yeniden başlatıyorum, durduruyorum ne yaptıysam düzelmedi. Sistem geri yükledim düzelmedi. Ağ driverlarında sorun yok. Hotspot shield programını bi ara bilgisayara kurmuştum ama şimdiye kadar sorun olmamıştı. Şuan zaten program kurulu görünmüyor. Böyle bi sorunla karşılaşan, çözen, fikir sahibi olan var mıdır?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    94.9 KB · Görüntüleme: 739
Bağdaştırıcı ayarlarında ağ iletişi bölümünde görünüyorsa ordan kaldırmayı deneyin

başlat-çalıştır-msconfig de başlangıçta ve/veya hizmetler de eklidir büyük ihtimal oradan kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatın tahminimce düzelir..

egitimci.' Alıntı:
başlat-çalıştır-msconfig de başlangıçta ve/veya hizmetler de eklidir büyük ihtimal oradan kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatın tahminimce düzelir..

Başlangıçta görünmüyordu hocam hizmetlerde ise durdurmaya izin vermiyordu.

Programı tekrar indirip kurup uninstal dosyası ile kaldırdım düzeldi. Cevaplarınız için teşekkürler...

Geri