Hotmail adresim cep numaramı istiyor ...

Kodla Büyü

otherm

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar hotmail telefonumu istiyor. Sizlerde girdiniz mi ? Bu tür sitelere cep numarası vermenin bir sakıncası varmıdır ? Açıkçası ben pek güvenemiyorum, ama en sık kullandığım mail adresim napcam bilemedim :(

Doğrulama için istiyordu tabi vermeyebilirsiniz, farklı doğrulama seçeneklerini seçin...
Gmail'de benden çok uzun zamandır istiyor ama hep atlıyorum... :)

ben verdim hatta vermek gerek hesabınız daha güvenli olmakta ayrıca unutulan şifreler için birebir.

Hocam Cep telefonu numaranızı verebilirsiniz sıkıntı olmuyor ben şifreyi unuttuğumda telefonuma kod gönderip şifreyi değiştirmiştim :D

cep telefonu çok işe yarıyor hocam. şifreyi unuttuğunuzda veya çalındığında mesaj alarak sıfırlayabiliyosunuz. benim başıma bikaç kez geldi, her defasında mailimi kurtardım.

Hocam ben cep telefon numaramı facebook, gmail, hotmail, yandex ... gibi belli başlı yerlere kaydettim. Şuana kadar sorunla karşılaşmadım. Tam tersi faydalı bile oluyor...

ben de yıllardır veriyorum
bir kere hesabım hacklendi kolayca parola sıfırladım
adam ikinci mail adresi güvenlik sorusu vb. her yeri değiştirmişti yine de hesabımı telefon sayesinde kurtardım

Bendede istedi. Ben alternatif yolla hallettim. Kod diğer mail adresime gitti. Elimden geldiğince telfonumu vermemeye çalışıyorum. :sleep: Çünkü telefona gelen abuk subuk reklam mesajlarının önemli sebeplerinden biri bu :+1:

Geri