Host konusunda RodosWeb yada Centoshost tavsiyeniz ne?

Kodla Büyü

enestar

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Host ve Domain konusunda bir site arıyorum. Düne kadar kebirhosttan alır geçerim diyordum. Sabah kebirin sitesine ulaşılmadığını gördüm. Artık ne sıkıntısı var bilemiyorum. Ben de olmazsa başka firmadan alayım derken en son bu ikisi kaldı kendimce elimde

RODOSWEB ve CENTOSHOST

Hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar. Host paketini en ucuz paketi seçerek alacağım. İkisi arasında uçuk fiyat farkı yok. Siz ne dersiniz. Ne yapayım???

Rodos web kullandım bir ara, ancak destek konusunda zayıflar, bir kaçkez sitemiz hack lendi, güvenliklerinin zayıf olduğunu düşünüyorum. Artık www.markum.net ile çalışıyorum. Eğer destek hizmeti almayı düşünüyorsan 24 saat destek hizmeti var. markum'u tek geçerim.

Birkaç sitede rodosweb kullanıyoruz. Şimdiye kadar herhangi bir problem yaşamadık. Geçenlerde yeni bir şirkete devredildi, sanırım daha iyi olacak.

sistemhost

4 sitemiz var ve şimdiye kadar teknik destek konusunda olsun, hız olsun herhangi bir sıkıntı hiç yaşamadık...
:+1:

TURHOST kullanıyorum ve çeok memnunum. şimdiye kadarda bir sorunla karşılaşmadım ve teknik konularda çok yardımcı oluyorlar.

ben centoshost kullanan bir olarak kesinlikle tavsiye ediyorum sorun yok yardım çok teknik konularda bir msn kadar yakınlar olmazsa telefon daha ne dim sistem sorunsuz çalışıyor ben çok memnunum.

mgkmgk' Alıntı:
Rodos web kullandım bir ara, ancak destek konusunda zayıflar, bir kaçkez sitemiz hack lendi, güvenliklerinin zayıf olduğunu düşünüyorum.

arkadaşın dediği gibi rodosweb te olan bir kişisel ve bir okul sitemiz hack yedi. arkasından bir gün sonra okul sitesi tekrar hacklendi. bende siz serverınızı koruyamıyorsunuz yada çalışanlarınızdan birisi bilgi sızdırıyor diyerek mesaj attım. sonrasında hack yemedik ama kesinlikle bir daha hosting almadım. ama şimdi başka bir şirket devralmış. o şirket nasıl çalışır bilemem.

daha önce sistemhost lada çalıştım, fena değillerdi ama ben şu an için ihs yi tek geçerim. destek çok iyi. 3 yıldır da tüm domain ve hosting paketlerini ihs den alıyorum.

www.centoshost.com birçok okul sitesi, ilçe milli eğitim sitesi ve belediye sitesi gibi kurum sitelerini barındırmaktadır. Benim birçok sitem de burada barındırılmaktadır.

script açığı haricinde sunucu kaynaklı bir açıktan dolayı hacklenen site ile karşılaşmadım.

www.xoops-tr.com projesi ile duyurduğumuz www.bedavaokulsitesi.com sistemi de centoshost referansı ile duyurulmuştur. Önerdiğimiz hosting firmasıdır.

4-5 yıldır birlikte çalışıyoruz ve herhangi bir problemle karşılaşmadık.

Geri