Honda Jazz mı Nissan Note mu?

Kodla Büyü

die4you

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 30-33 arası bir otomatik vites araç almayı düşünüyorum.

Sizce Honda Jazzmı yoksa Nissan Note mu?

iki farklı arkadaşımda her iki araç da var. bence kesinlikle honda jazz. hem daha geniş hem de daha rahat. otomatik honda jazz sahibi arkadaş lpg ile 75 tl ye 500 km gidiyor. istanbul sefaköyden büyükçekmece kumburgaz a gidip geliyor her gün.

Hocam nissan renault motor kullaniyor lpg taktirmayi dusunursen sorun yasarsin. Ancak honda jazz da lpg sorun olmaz. Jazz alacaksan f1 sanziman almalisin otomatigini gozun kapali binersin sorun yasamazsin.

Hocam, bende dediğiniz kadar bütçem vardı. Bende honda almak istedim. Fakat, ya çok yüksek km li hondalar karşıma geldi. Yada kaza ve degiseni olan hondalar çıktı. Bende note aldım. Benzin&lpg li suanlik lpg de sıkıntı yok. Otomatik vites kalkislari filan gayet iyi. Temiz bulursan honda jazz al derim tabiki :)

kesinlikle honda jazz. ben 2 yıl önce 126 binde düz vites elite donanımını aldım. 175 bindeyim, lpg ağırlıklı kullanıyorum, şimdiye kadar masraf çıkarmadı. son zamanlarda gaz yememe durumu oldu o da gaz kelebeğiyle ilgili olabilirmiş, tamiri 500 tl civarı, sıfırı 1700 tl. demem o ki, masrafsızını bul kontrol ettir, sıkıntısı yoksa arkana bakmazsın. parça konusunda biraz tuzlu tek sıkıntı o... tasarruflu olması konusuna değinmeye bile gerek yok sanırım..

Geri