Honda Civic satan varmı acaba bildiğiniz.eş-dost

Kodla Büyü
Hocam bende var, mükemmel bir araba... Başka bir araç düşünüyorken bir anda alıverdim. Aynı dediğiniz gibi benzin+fabrika lpg mevcut. Satmayı düşünmüyorum ama... İnşallah aradığınız gibi bir araç bulursunuz.

hocam baktım.biraz fiyatı fazla.öyle değil mi.1 aydır bakıyorum fiyatlar uçmuş

mtprogrammer' Alıntı:
Hocam bende var, mükemmel bir araba... Başka bir araç düşünüyorken bir anda alıverdim. Aynı dediğiniz gibi benzin+fabrika lpg mevcut. Satmayı düşünmüyorum ama... İnşallah aradığınız gibi bir araç bulursunuz.

hocam siz kaça aldınız.

Çok güzel bir araç 2,5 yıldır kullanıyorum oto+lpg li 50.000 km yol yaptım. Tavsiye ederim. Satmayı düşünseydim dosta gitmesini isterdim.

ppll' Alıntı:
Çok güzel bir araç 2,5 yıldır kullanıyorum oto+lpg li 50.000 km yol yaptım. Tavsiye ederim. Satmayı düşünseydim dosta gitmesini isterdim.
hocam satın arabanızı değişme vakti gelmiş.size sıfır honda yakışır :)))

yucegok' Alıntı:
ppll' Alıntı:
hocam satın arabanızı değişme vakti gelmiş.size sıfır honda yakışır :)))

bende de 2012 elegance var. yeni kasanın tasarım ve start stop dışında benimkinden farklı bi özelliğini göremedim. bendeki araba tahmini 65000, arkadaşın yeni aldığı 95000 tl. aradaki fark 30000 tl sizce değer mi ;)

Hocam, ben servise yenisini inceledim. Özellik bakımından pek bir fark yok. Bendeki de en full olanı. Elegance + Otomatik olan.
Hatta şunu söyleyeyim, yeni kasada ortada bulunan özellikle arka koltukta oturanları rahatsız eden şaft tüneli çıkıntısı var. 2012-2015 kasalarda bu yok. Arkaya çok rahat 4 kişi oturabilir bu yüzden...
Ben 64,5'e aldım. Ama ÖTV zammından ve kur farkından önce. (2013 model.)

bende de 2012 model var. brc lpg'li. 55binde. 2012 model olanlar fb7 kasanın lansman modeli. bu yazdıklarım 2013 modellerde yok. kapı içlerinde dekoratif çıtalar, yan ayna kapatma düğmesi, park sensörü.
bende aracımdan memnunum :)

cumhurtorun' Alıntı:
bende de 2012 model var. brc lpg'li. 55binde. 2012 model olanlar fb7 kasanın lansman modeli. bu yazdıklarım 2013 modellerde yok. kapı içlerinde dekoratif çıtalar, yan ayna kapatma düğmesi, park sensörü.
bende aracımdan memnunum :)
2012 ve 55bin... Bu kadar az yakan bir arabayı nasıl bu kadar az kullandınız? :)

Geri