Hizmetlerin hepsini devre dışı bıraktım müdür bilg elimde kaldı

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında yasee tarafından paylaşıldı.

1. yasee

yasee Aktif Üye

Merhaba
    Müdürüm bilg.ı hızlansjn istedi ben de bi kaç işlemle beraber eskiden yaptığım gibi msconfig den başlangıç programlarını kapatayım dedim. Değilmiş win 10da
    Birsürü de hizmet vardı bazıları kapatılmayabilir diyordu ben de sistem için gerekli olanlar kapatılmaz heralde dedim tümünü devredışı bırak dedim nitelim hepsi devredışı olmadı ama bilg ı yeniden başlattıktan sonra bilg hani foto çıkıyor ya kayalı sahilli falan o açılış ekranında kaldı başka biley yapmıyor en fazla bilg ı kapatıp yeniden başlatabiliyorum.

F8 le güvenli mod seçenekleri gelmiyor. Shiftle yeniden başlat diyorum olmuyor. Elimde kaldı bilg

Nasıl böyle bişey yaptıysam akıl tutulması yaşadım resmen şimdi naapmalıyım acil yardıma ihtiyacım var

2. compteach06

compteach06 Seçkin Üye Seçkin Üye

Görev yöneticisi(Ctrl+Alt+Del) açıp.hizmetlerden duraklatilan hizmetleri başlatabilirsiniz.

3. yasee

yasee Aktif Üye

Ama bilg açılmıyor windows logosu geliyor kullanıcıları seçmem gereken fotolu sayfa da geliyor gerisi yok oradayken yapıyorum ctrl alt del ama tık yok

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş