Hizmetlerin hepsini devre dışı bıraktım müdür bilg elimde kaldı

Kodla Büyü

yasee

Aktif Üye
Merhaba
Müdürüm bilg.ı hızlansjn istedi ben de bi kaç işlemle beraber eskiden yaptığım gibi msconfig den başlangıç programlarını kapatayım dedim. Değilmiş win 10da
Birsürü de hizmet vardı bazıları kapatılmayabilir diyordu ben de sistem için gerekli olanlar kapatılmaz heralde dedim tümünü devredışı bırak dedim nitelim hepsi devredışı olmadı ama bilg ı yeniden başlattıktan sonra bilg hani foto çıkıyor ya kayalı sahilli falan o açılış ekranında kaldı başka biley yapmıyor en fazla bilg ı kapatıp yeniden başlatabiliyorum.

F8 le güvenli mod seçenekleri gelmiyor. Shiftle yeniden başlat diyorum olmuyor. Elimde kaldı bilg

Nasıl böyle bişey yaptıysam akıl tutulması yaşadım resmen şimdi naapmalıyım acil yardıma ihtiyacım var

Görev yöneticisi(Ctrl+Alt+Del) açıp.hizmetlerden duraklatilan hizmetleri başlatabilirsiniz.

en son nasıl çözüldüğünü söyleyeyim. Laptop un bataryasını çıkarıp fişi çekince birden, geldi o kurtarma sayfası(onara için böle bi hile yapmam gerektiğini bilmiyordum :) ) oradan güvenli modda açabildim ve devredışı bıraktığım hizmetleri geri aktif edebildim

en son nasıl çözüldüğünü söyleyeyim. Laptop un bataryasını çıkarıp fişi çekince birden, geldi o kurtarma sayfası(onara için böle bi hile yapmam gerektiğini bilmiyordum :) ) oradan güvenli modda açabildim ve devredışı bıraktığım hizmetleri geri aktif edebildim

Windows 8'den itibaren şu F8 ile başlatmayı kapattılar ya deli oluyorum. Bekle ki kurtarma seçenekleri otomatik gelsin. Kimi zaman gelmiyor, 50 defa yeniden başlatıyorsun, kapatma tuşuna 4 sn basıp çat diye kapatıyorsun da öyle geliyor.

Geri