Hizmet Puanlarınız kaç?

Kodla Büyü

kgunduz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bölümün geçmişi 15-20 sene arasında olduğunu düşünüyorum. Biriken puanlarınız kaç acaba? İl dışı düşünmüyorum ondan sorduğumu sanmayın gidecek yer yok :)

Bölümün geçmişi 15-20 sene arasında olduğunu düşünüyorum. Biriken puanlarınız kaç acaba? İl dışı düşünmüyorum ondan sorduğumu sanmayın gidecek yer yok :)
Yanlış hatırlamıyorsam 93 yılında ESEF mezun verdi, dolayıdıyla 27 yıl.

en son 282 miş puan. Ama 1. bölgede çalışıp il dışında 5.6. bölgelere zorunlu olmadıkça kimse tayin istemez. Bunun bir çözümü olmalı.
Tüm ilkokulul, ortaokul, liselere ders normu olmayanlara birer norm verilmesi uygulanmalı.
Bunca yatırım okullarda yatmamalı. Bu süreçte görüldüğü üzre - ki yıllardır söylediğimiz ihtiyaç- bilişim teknolojileri öğretmenleri aynı zamanda eğitim teknolojileri öğretmeni olarak, gerek içerik üretme, gerekse de öğretmen eğitimlerinde büyük ihtiyaç.
Aramıza yeni ve yetkin arkadaşların katılması şart. Ayrıca 2002-2010 arası arkadaşların da idari kadroda fiilen yer almaları gerekiyor.
:) Çok şey istemiyoruz. Olması gerekenler bunlar ...

Arkadaşlar görev başlama yılınız nedir? Bu 280 300 puanlar gelen arkadaşlar hep doğuda mı çalıştılar. 2011 de başladım göreve 160 puanım anca var ben de anlamadım

Arkadaşlar görev başlama yılınız nedir? Bu 280 300 puanlar gelen arkadaşlar hep doğuda mı çalıştılar. 2011 de başladım göreve 160 puanım anca var ben de anlamadım
Yuksek lisans ödül vb. Ile yükselen hizmet puanları hocam. Kaç yıl hizmetin olduğunun bir önemi kalmadı artık. Sadece adı hizmet puanı

14. Yılım. hizmet puanı 232. Hep ilce merkezinde çalıştım. Ama yeni yönetmelikle y lisans makaleler ise yaradı. öyle oldu bu kadar puan. İldisi olsa hedef hatunun memleketi trabzon yomra.Kızlarım kuzenleriyle beraber buyusun diye. Düzköy açtıkları için yazmadım

15 yillik ogretmenim dogu gorevi 4 yil yaptim 193 arkadas nasi aldiniz bu puanlari anlamiyorum valla :)

Geri