Hizmet Puanım Düşmüş

Kodla Büyü

ahmetfx

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar kısa dönem askerlik yaptığımdan dolayı 5 puan gözüküyordu sistemde o 6 ay için ama şimdi silinmiş ve açıklamasında "Ücretsiz İzin (Askerlik) nedeniyle puan hesaplanmamıştır." yazıyor. Sizde de var mı böyle bir durum?

evet ben de 1 hafta önce girdiğimde 183 puanım vardı şimdi 176 ya düşmüş neden olduğunu çözemedim
2-3 gündürde hesaplama yapmıyordu??

Bizim askerlik sayılıyordu yahu, yine yönetmelik mi değişti bunlar. Askere gitmek de zarar oldu artık. Vatana hizmet diye gidiyoruz, ne sigorta işliyor, ne maaş işliyor, üste iki üç puanımız vardı o da gitti.

bu ülkede sorumluluğunu yerine getirenler cezalandırılıyor. askerlikte kazanılan hizmet puanları silinmiş artık hesaba katılmayacak. allah sizi bildiği gibi yapsın, beddua edeceğim ama allahtan korkuyorum ne diyimki. hırsızsan, zenginsen, dayın varsa bu ülke cennet. garibansan, kurallara uyarsan, devlete millete kazık atmadan hakkınla iş yaparsan vay haline. bizde mi dağa çıkalım arkadaş bu mudur yani. yeter artık yeter bıktırdınız. bişey olup gidin artık ya.

benim de 5 puan düşmüş...erkekler askerlik yaptı diye cezalandırılıyor...
vatanımı seviyorum ama böyle sistem yerin dibine batsın, bu sistemi uygulayanlarda bilinen en acı duyguları yaşasın...

MEB bana da 5 adım geri git dedi. Kurcalaya kurcalaya bozacaklar sonunda. Herhangi bir bilgisi olan var mı nedir sebep ?

Bastan kizmayalim forumda bakanliktan arkadaslar var nedir bu durum?Vatan borcumuzu odedik acaba bir yerlerde birsey mi unuttuk?

bu tayin dönemlerinde sürekli olarak Hizmet Puanlarında bir problem oluyor .. 5 dakikada 5 defa değiştiğini bilirim .. 2-3 gün içinde düzelir ...

12 puanım gitti. Asker -öğretmen olarak görev yaptım. Ne öğretmenlikten sayılıyor ne de hizmet puanından bu ne iş anlamadım.

hizmetten saydıranlardan silinmemiş haberiniz olsun askerlik hizmet puanı hesaplanmıştır diyor arkadaşımda

maslan123' Alıntı:
hizmetten saydıranlardan silinmemiş haberiniz olsun askerlik hizmet puanı hesaplanmıştır diyor arkadaşımda

hizmetten saydırmak ne demek yahu. belli değil mi neye ne zaman hizmet ettiğimiz. arkadaş ne kadar gerizekalı var bürokrat yapmışlar.

Galiba bundan sonraki aşama askerlik zamanı almış olduğumuz kademeleri geri alacaklar başka birşey kalmadı.

üstüne borçlu çıkarıp bir daha zorunlu hizmet yaptırırlarsa şaşırmam. meb bu, ö.d. bu gece rüyasında görür sabah yapar. zerre kadar güvenmiyorum bu kuruma.

yani hizmet birleştirmede benim gözükmüyor ama arkadaşın hizmet birleştirme bölümünde gözüküüyor

Geri