hizmet içi eğitimle ilgili acil yardım

Kodla Büyü

md4483

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bu pazartesi rizede fatih projesi eğitim semineri var yalnız benim bu pazar kına çeyiz gibi düğün öncesi hazırlıklar var seminere birgün geç katılmam da sıkıntı olur mu.

olur hocam rapor alırsın o bir gün için. hizmet içi eğitimleri görevlendirme gibi görmeniz lazım sonuçta bu milli eğitimin size verdiği görevlendirme eğer o gün orda olmazsanız görevi yerine getirmemiş olursunuz

hyalcin_61' Alıntı:
olur hocam rapor alırsın o bir gün için. hizmet içi eğitimleri görevlendirme gibi görmeniz lazım sonuçta bu milli eğitimin size verdiği görevlendirme eğer o gün orda olmazsanız görevi yerine getirmemiş olursunuz
Pazartesi hastaneye giriş tapsam olur mu

hocam işini niye zora sokuyorsun pazartesi görev yerinde olman lazım pazartesi hastaneye giriş yapsan olmaz pazar akşamı gidersin hastaneye iki gün rapor alırsın olur biter

iki gün rapor alırsa kursu alamaz. kursa gitmesine gerek kalmaz o zaman. hocam geç katılırsın pazartesi öğleden sonra yada eğitici ile irtibata geçebilirsen idare ederler

%20 devamsızlık hakkı var rapora gerek var mı arkadaşlar. Benim kursuma 1-2 gün gelmeyen bir sürü arkadaş var. yoksa bırakmamız mı lazım onları

%20 ise 5 günlük kursta 1 gün yapar. 1 gün den fazla gelmemişse bırakmanız lazım

technolog' Alıntı:
%20 devamsızlık hakkı var rapora gerek var mı arkadaşlar. Benim kursuma 1-2 gün gelmeyen bir sürü arkadaş var. yoksa bırakmamız mı lazım onları
hocam devamsızlık hakkı varmı yani bir gün geç katılsam sıkıntı olmaz mı arkadaşlar lütfen bir bilen veya seminerlerde eğitici olan arkadaşlar raporla uğraşmak istemiyorum

hocam kurs yönetşmşni arasan daha iyi çözüm bulurlar yani rize

Ben kurslarımda %20 var deyip öyle uyguluyorum onuçta bu hizmet içi eğitim. Ve hizmet içi eğitimlerde %20 devamsızlık durumu var. Ama emin olmak için eğitimi veren kişiye bilgi verin. Sonuçta bırakır yada olmaz derse uğraşırsınız.

Bütün hizmetiçi eğitimlerde %20 devamsızlık hakkı var ama yine iletişime geçme yolu varsa önceden haber verilmesi daha sağlıklı olur.

Geri