hizmet içi eğitime davet edilince gitmeme durumumuz var mı?

Kodla Büyü
Bence git hocam.Ben 1 kere gitmek için 15 sene bekledim.Koridorlarda masalarda ne varsa silip süpürdüm.İyi ki süpürmüşüm çünkü ücrete dahilmiş.Çok kaliteli arkadaşlarla tanıştım.Esas mesele de bu idi.

Buzkırıcı' Alıntı:
Bence git hocam.Ben 1 kere gitmek için 15 sene bekledim.Koridorlarda masalarda ne varsa silip süpürdüm.İyi ki süpürmüşüm çünkü ücrete dahilmiş.Çok kaliteli arkadaşlarla tanıştım.Esas mesele de bu idi.

hocam bende daha önce gittim bu sefer gidemiyorum da o yüzden çözüm üretmeye çalışıyorum:)

sonuçta orada görevlendirildiniz. Okula gitmeseniz ne olur ise aynı şeyler olur. okula Kaç gün gitmezseniz o kadar gün rapor almak zorundasınız. Bu da aynı

Sizin hizmetiçi eğitime seçilmeniz, bir başka kişinin seçilmemesi demektir. Bu durumda çıkıpta gitmemeniz durumunda, diğer kişilerin hakkını gaspetmeniz anlamına gelir. Çok acil ve önemli sebep yoksa gitmenizi öneririm.

Bence ulaşabilirsen eğitimi açan birime ulaşıp durumu anlat yerine başka birini yazsınlar. Tabi yazı falan gelmediyse ve daha süre varsa.

Raporu eğitimin başladığı gün alacaksanız eğitimin olduğu ilden almanız gerekiyor bununla alakalı bir yazı gelmişti. Ya da bir gün önceden olduğunuz ilden alacaksınız

5 günlük merkezi hizmetiçi eğitim için pazar gününden alınmak üzere 3 gün rapor alınması gereklidir.

hocam milli eğitimin hizmet içi kurslarında devamsızlık %20, 5 gün ise 3 günlük rapor yeterli, ancak
kurslar pazartesi başlayacağı için ya cumadan 5-6 günlük rapor alacan yada cumartesi, pazar günü acilden alman lazım çünkü normal şartlarda pazar akşamı otele yada uygulama oteline giriş yapmış olman gerekiyor.
sonuç illaki rapor :)

Geri