Hızlı Yazma Programı :-)

Kodla Büyü

cogullu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Notepad ama bildiğiniz notepad diyil... programı açınca bi txt seçiyosunuz, siz klavyeden neye bassanız o text dosyasını yazıyo... bütün tuşlara abanın, sizi aşırı hızlı yazıyomuş gibi gösteriyo :)
Etrafa hava atmak için bire bir :)
http://www.tahribat.com/download/notepad.exe

Geçen cuma günüydü, öğretmen odasında bilgisayar başındayım, bbnet'te bir konuya cevap yazıyorum.
Diğer bilgisayarlarda da oturan 2 öğretmen daha var. Neyse ben kaptırmış gidiyorum takır takır, benim haberim yok ama yandaki bilgisayarı kullanan orta yaşlı öğretmenimiz beni izliyormuş, sonra yanıma geldi yazıya baktı, ben öyle kaptırmış yazarken sıkıldımda tuşlara rastgele hızlı hızlı basıyorum sanmış, gerçekten yazdığımı görünce afallamıştı :)

Bide bunla denesek iyice kafayı yedirtiriz heralde :)

the_korsan' Alıntı:
Geçen cuma günüydü, öğretmen odasında bilgisayar başındayım, bbnet'te bir konuya cevap yazıyorum.
Diğer bilgisayarlarda da oturan 2 öğretmen daha var. Neyse ben kaptırmış gidiyorum takır takır, benim haberim yok ama yandaki bilgisayarı kullanan orta yaşlı öğretmenimiz beni izliyormuş, sonra yanıma geldi yazıya baktı, ben öyle kaptırmış yazarken sıkıldımda tuşlara rastgele hızlı hızlı basıyorum sanmış, gerçekten yazdığımı görünce afallamıştı :)

Bide bunla denesek iyice kafayı yedirtiriz heralde :)
:puhaha:

Geri