hiperaktif üye olmanın kısa yolu nedir:)

Kodla Büyü
Paylaşım yapılan mesajlara teşekkür, :alkis: , :+1: gibi cevaplar vererek de mesaj sayını artırabilirsin.

aytduman' Alıntı:
yardımcı olabilecek var mı :D

hocam 2009dan beri üyesin tabi günlük mesaj sayın düşüyor olabilir yeni bir hesapla giriş yapıp 9 ayda hiperaktif olabilirsin belki , bir düşünce tabi benimki...

Dur bakayım ben neymişim

----

Tamam ben de hiperaktifmişim ama önermem :D @cogullu ile bozuşma oranın artıyor :D asabi mod cogullu uyarmatör :D

Sonucu ne olacak cogullu gelir bi uyarı daha verir belki bana :D Koleksiyona başladım zaten. :puhaha:

Yalnız ilginç tarafı konuya cevap yazan tek hiperaktif benmişim bak. Buradan da bir ipucu alınabilir :D

foruma girişten haftalık 6 saat egzersiz ücreti alıyoruz ama gizli bu sadece hiper üyelere özel yönetmeliği var.

Hiperaktif lerhaftada 30 saat çalışanlardır, yazı yazacak çok zaman bulabiliyorlar. :puhaha:

serkanaytekin' Alıntı:
omd' Alıntı:
foruma girişten haftalık 6 saat egzersiz ücreti alıyoruz ama gizli bu sadece hiper üyelere özel yönetmeliği var.

vadideki ihtiyarlar gibisiniz yani, derin bilişimciler.

Koca sitede niye sadece 20 hiperaktif var sanıyordun ya hocam :D Mesajla olsa herkes yazar :D

omd' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:
omd' Alıntı:

vadideki ihtiyarlar gibisiniz yani, derin bilişimciler.

Koca sitede niye sadece 20 hiperaktif var sanıyordun ya hocam :D Mesajla olsa herkes yazar :D

Aranızdaki polat kim? :puhaha:

Geri