hiçbir tarayıcıdan google açılmıyor!

Kodla Büyü

soouuk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşımın netbookunda hiçbir tarayıcıdan google a girilmiyor.Combofix denedim,internet ayarlarını sıfırladım,DNS ayarlarını otomatik yaptım.Hosts dosyasını kontrol ettim.Başka bir ağ ile bağlandım internete yine de girmiyor.Sorun başka nerde olabilir?

Aynı sorun benim başıma da geldi. Diğer sayfalar açılıyor ama bi google açılmıyor. Chrome, firefox, ie hepsini denedim hepsinde aynı. Biri yardım edebilir mi acaba?

diğer sayfalar açılıyor google açılmıyor, doğru mu anladım?

İnternet explorerda ayarlardan bağlantılar seçeneğine gelin. orada yerel ağ ayarlarına girin ve ayarları otomatik algıla seçeneğini seçin belki bir yararı olabilir.

google nin DNS lerini kullanın sorun çözülür... TTNET Dns leri son zamanlarda googleyi açmıyor...

8.8.8.8
8.8.4.4

merhaba arkadaşım. eğer google açılmıyorsa yandex kullan. ben peygamberimize hakaret içeren filmi silmeyeceğini söylediğinden beri google kullanmıyorum. sende kullanma.

Bende de dünden beri bu sorun var yaaa yokmu çözümü olan..? DNS ayarlarıda yaptım ama oldamı.. :(

Hocam Hosts dosyasının altındaki bütün adresleri sil kaydet.. Kesin çözüm bu..

cenk76' Alıntı:
merhaba arkadaşım. eğer google açılmıyorsa yandex kullan. ben peygamberimize hakaret içeren filmi silmeyeceğini söylediğinden beri google kullanmıyorum. sende kullanma.
aynen ben de öyle yapıyorum doğrusu :+1:

Konuyu zıplatıyorum. Okulda fiber internet var. İnternet bağlantısı da var ancak hiç bir bilgisayarda google açılmıyor. Yandex ve diğer web sitelerini açabiliyoruz.

hocam sıkıntıyı fatih ağından bağlandığımda bende yaşıyorum. mozilla ile yandex kullandığımda sıkıntı olmuyor. sanırsam abd ile ipleri koparıp rusya ya yelken açtık :D

aynı sorun ben de yaşıyorum çözüm bulanilen var mı acaba

Geri