Herşey sınırsız bayi hosting ama amerika lokasyon?

Kodla Büyü
firmayı tanımıyorum hocam ancak ben texas lokasyonlu kullanıyorum 4 senedir şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım ki hızları türkiyedeki hostlardan daha iyi ondan dolayı tavisye ederim ancak trk telekom yurt dışı hatlarını ara bir sisteme taşıdı geçici olarak bakır kabloları fibere çeviyorlarmış anlayacğınız bu aralar biraz yavaş ama tekrar 1 aya düzelicekmiş...

hocam godaddy.com tavsiye ederim.. fiyat olarak gayet uygun.. google de promosyon kodları araırsan %25 e kadar indirimler de yakalarsın..

yupo' Alıntı:
webadam.com'u incele istersen arkadaşım.ben kullanıyorum çok memnunum

iki yıldır webadam kullanıyorum, fiyatlar uygun, genelde soru olmuyor ama problem oldu mu, çözmek günler sürebiliyor. Ben teker teker başka firmalara taşıyorum siteleri.

aktasweb kullanıyorum. Su an icin memnunum. Fiyatları uygun. Denemek lazim. En iyi benim diyende bile bir sürü problem çıkıyor. Uygun fiyatlı alırım en azından kaybım fazla olmaz degil mi.

Ya arkadaşlar4 yarı profesyonel bir html site için sorunsuz az reklamlı yada derdi en az ücretsiz host lazım
sınıf sitesi için 100 - 150 mb alan ve günde 3-5 ziyaretçi bant genişliği
Önerilerinizi bekliyorum.

bu paketi düşünmemin sebebi, yurtdışı lokasyonlu olmasına rağmen, sunan firma türk firması ve hakkında olumlu yorumlar yapılan bir hosting. tamamen yurtdışı alsam zaten yabancı dilim yok, iletişimde sıkıntı yaşarım diyorum

Geri