Herkesin yazı göndermesini istiyorum

Kodla Büyü

blackpeace83

Seçkin Üye
Seçkin Üye
siteye yazı gondermek isteyen herkesin yazı gondermesini ve resim gondermesini istiyororum nasıl yaparım

merhaba bende joomla da okul sitesi yapmaya çalışıyorum ana sayfada ana menünün üst kısmına okul logosunu nasıl yerleştirebilirim

jutenya' Alıntı:
merhaba bende joomla da okul sitesi yapmaya çalışıyorum ana sayfada ana menünün üst kısmına okul logosunu nasıl yerleştirebilirim
kullandığın temanın logosu nerde yukluyse kendı logonuzu o yere kopyalamanız lazım ayrıca logonuzun buyuklugunu ayarlamanız ıcın tema ıcınde template.css de ayar yapmanız lazım

blackpeace83' Alıntı:
tdepkamil' Alıntı:
blackpeace83' Alıntı:
siteye yazı gondermek isteyen herkesin yazı gondermesini ve resim gondermesini istiyororum nasıl yaparım

Hocam aşağıya eklediğim eklenti işinizi görür sanırım. Örnek için eski okuluma eklediğim "yazı ekle" kısmını inceleyebilirsin:

http://www.dumlupinar29.k12.tr/yaz-ekle.html
hocam tr dil paketi var mı acaba?

aşağıdaki rar lı dosyanın içindeki default.php dosyasını components/com_wdsubmit/language klasörüne atın. dosyanın tamamı türkçe değil, ancak büyük bölümünü çevirmiştim.

Ekli dosyalar

• dil.rar
    1.3 KB · Görüntüleme: 24
tdepkamil' Alıntı:

mrb hocam. sitenizi gördümde bşy soracaktım. şu rehberlik yazıları ile rehberlik hikayeleri bölümü varya alt alta haberlerin sıralandığı yer. o modül falanmı acaba yoksa temanınmı bi özelliği. modülse rica etsem alabilirmiyim acaba. benimde böyle bir şeye ihtiyacım varda.

EDİT : pardon arkadaşlar. PM yollayacaktım mesajı ama yanlışlıkla alıntı yapıp buraya yazmışım. :)

Geri