Herkes Kod Yazabilir Uzaktan Eğitim Semineri??

Kodla Büyü
Apple Teacher sitesine girdikten sonra Profile / Report and Certificates de aldığınız sertifikayı indirebilebiliyorsunuz.

yani şimdi apple dan mail gelmeden de biz indirdiğimizi yollayınca olur mu? yoksa apple dan mail mi bekleyelim gelecek mi?

Acaba indirdiğim sertifikları mı yollasam? Yoksa apple mailimize mesaj atacak mı? Onu mu yollasam bekleyip de? Siz ne yaptınız?

Bende merak ediyorum.mail de geldi sertifikayı da indirdim.
Kotlin sınavında bir hata oldu tüm soruları işaretlememe ve sınavı bitir dememe rağmen sınav yarım kalmış gözüküyor sınavı katılmadı diye sertifika vermedi. Bu sefer de bir hata olur diye korkuyorum.

Arkadaşlar günaydın. Bende şöyle bir sorun var, sertifikada şehir kısmını bir türlü değişemedim, ABD eyaletlerinden seçtiriyor, apple bölgem Türkiye olmasına rağmen, dolayısıyla sertifikada her bilgi doğru şehir Alaska yazıyor :) . Nasıl düzeltebilirim

Arkadaşlar günaydın. Bende şöyle bir sorun var, sertifikada şehir kısmını bir türlü değişemedim, ABD eyaletlerinden seçtiriyor, apple bölgem Türkiye olmasına rağmen, dolayısıyla sertifikada her bilgi doğru şehir Alaska yazıyor :) . Nasıl düzeltebilirim
ilk sayfada profili güncelle var şehir l sec oradan

Hocam bende
School Name
School District
City
State
Zip Code kısımları var,
orda state yazan yerde ABD eyaletleri var

Bende bugün bitirdim. Apple den mail gelen var mı? Yoksa profil kısmından sertifikayı PDF olarak indirip onu mu yollayacağız?

Geri