hergün sistem geri yüklemesi yapmam gerekiyo neden?

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar okuldaki bilgisayarı sbah gelip açınca nete bağlanmıyo. sistem geri yükle ypınca bağlanıyo. 7 seferdir böyle. sistem geri yükle sayfasında benim bilgisayarı kapattığım saatte software Distribution Service 3.0 diye bi yazı oluyo. sanki böle bişi yüklenmiş gibi ama bunu ben yapmadım. hergün kendi yapıyo ne yapabilirim...

hocam güvenlik katı var heralde onu devre dışı bırak sistemi bir kere geri yükme olsun bitsin...

yok güvenlik kartım zaten devre dışı. geri yükleme yapmadan nete bağlanamıyorum.hergün 10 dk alıyo. başka ne yapabilirim. :cry:

hocam ip almasında problem vardır makinaları bilgisayarı aç eğer statik ip de ise otomotik ip adresi alsın eğer otomatik te ise statik ip adresi ver

Ip numarasını El ile yazın Ağ Baglantılarıma sag tıklayın neyse orda IP numarasını Kendınız yazınız :+1:

modem ip sini bulman gerek airties ise 192 168 2 1 yada netten araştır ona göre ip vermen gerek ip konusnda ihtiyaç duyarsanız pm

kardeş açılışda çalışan programalra bi bak.. ( msconfig çalıştıra yazcan)
ad aware ile tarat..ve internet seçeneklerinden bağlantıları otomatik algılamayı seç..

rapid' Alıntı:
nese1982' Alıntı:
Ip i elle yazmak istiyorum ama ip numarasını nerden bulabilirim :D

Sayın hocam siz bilgisayar öğretmeni olduğunuzdan emin misiniz?

Hocam,yazdığınız hiç hoş değil.İnsanlar burada bilmediklerini öğrenmek için birşeyler soruyor.Bilginizi paylaşmak istemiyorsanız yazılanlara bakar geçersiniz.Ama bu tarz yorumlar yapmak kimsenin haddi değildir.

esmacan hocam haklısınız ama burası "bilgisayar öğretmenleri" forumu
ip yazmasını bilmeyen bilgisayar öğretmeni gerçekten ilginç

Geri