Her Türlü Görevlendirme Kaldırıldı Yalanı

Kodla Büyü

collision

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hocam artı yöneticilerede görevlendirmeler devam ediyor .kaymakam onayı ile bir kaç müdür şube md yapıyor.

Hocam onu il müdürlükleri söylemiyor bakanlıktan gelen yazı o :) ,

Şimdi sen vekil okul müdürüsün ama vekilsin asaletinide ilçe müdürü vericek,
ilçe müdürü yangın kovalarını sevmediği için,
her türlü kova almak yasak diyor,

ve tuvaletlerinde-temizlik için kova yok
ne yaparsın

a) bu millet için harbi dangalaksındır olması gerektiği gibi alırsın kovayı, ilçe müdürü iyi yapmışsın der ama vekaletinide alır sen öğrtmen olarak iyi yapmaya devam et der.
b) ulan bu milletin enayisi ben miyim dersin ne temizlik görürsün ne tuvalet kova movada almassın, ilçe müdürü niye böyle yapıyorsunuz canım der ama vekalet devam eder
c) bu millet için harbi dangalaksındır olması gerektiği gibi alırsın kovayı, ilçe müdürüde adam gibi adamdır ben alma dedim ama bunu düşünememiştim doğrusu almandı o sebeple tbrik ederim der

şimdi bu memlekette 81 il müdürünün 70 küsürü vekil,
bakanımız benim sözümü dinlemeyeni beşevlere merkeze çekerim demiş,
adamlar zaten vekil bakan aldım dese gık diyemezeler,
bakan yüzyüze ve TVlerde görevlendirmeleri bitirdim demiş,
kaç tane delikanlı il müdürü çıkar ya görevlendirmeleri bitirdim dedi doğru ama BİTEFOları kastetmiyor ki deyip görevlendirme yapar,
İzmir il milli eğitime gitte sor bakalım Hazirandan sonra EBİTEFO'lara onay çıkmışmı yoksa çıkamaz denmişte o adamlar ağustosta Bakanlık onayı gelene kadar havada mı kalmış.

Arkadaş dünya çevrenizde dönüyor sanki yahu
yönetici canının derdin yok BİTEFO uydurmaymış falanda
EBİTEFO şartlarıymışta flaan filan git sor bakalım BİTEFOlara onay veren Vali EBİTEFOlara onay vermişmi(sen gitmezsen ben söyliyeyim hocam Hayır)

collision' Alıntı:
hocam artı yöneticilerede görevlendirmeler devam ediyor .kaymakam onayı ile bir kaç müdür şube md yapıyor.
Hocam 1083 tane ilçe var bakanlıktan takip edilemez bu durum,
Ayrıca ilçelerde görev yapan müdürlerin çoğu (ist. için) ıvır zıvır komisyonu, fındık alım komisyonu gibi komisyonlarla bir biri peşi sıra görevlendirmelerle ilçeye okul müdürü olarak çekiliyor,
yok yani 1083 kaymakamdan ihtiyaç var görevlendirdim arkadaş diyecek biri.
Ancak bakan beyin söylediklerinde şöyle birşeyde var ilçede eğer şube müdürü kontenjanı varsa ve dolmamışsa ilçe içinden biri idareci geçici olarak oraya görevlendirilebilir

sakın bunu savunuyorum sanmayın sadece bilmeden konuşmanızı önlemek için bilgilerimi paylaşıyorum yoksa bencede hiçbir yerde görevlendirme olmamalı.

eğer görevlendirme olmamış olsaydı ki müdür yrd olamazıdm evet valilik oluruyla görevlendirildik.ağustos sonundan beri

eğer görevlendirme olmasaydı (ilçe milli eğitim müdürümüz yok! gitti başka bi ile atandı) onun yerine şube müdürlerimizden biri vekalet ediyor ve onun da yerine bir müdürü görevlendirme vermezlerdi..

bu görevlendirme olmuyor hikayeleri yalandır safsatadır.. her türlüsünü yapıyorlar hocam yapcak ol sen yeterki..

Geri