Her Bilgisayar ve Formatör Öğretmeninin Bilmesi Gerekenler

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
formatörluk

heçkır hocam bu yazıları hatırlar mısın bilmem taa MEb bakanı Metin Bostancıoğlu zamanından kalma ne zaman güncellenecek merak ediyorum. Birde şu formatör seçme işine açıklık getirseler ne kadar iyi olacak. Ben 6 yıllık computer teacherim senle aynı memlekette. formatörle öğretmenle Bil. öğretmeni görevleri arasında bir fark göremedim. yıllık çalışma planınıza bakıyorum biz zaten bu işi yapıyoz.Ayrıca benim anlamadığım ileride bu formatörlük okulda kadrolu olacak dendi K.maraş Meb den ama seçme işini eğer bu seneki gibi keyfi, akrabalarla yapacaklarsa Allah yardımcımız olsun. K.maraş lı olmayanlara nasıl muamele edilecek.Baştan söylesinlerde umutlanmadan memlekete yol alalım bari. Yine de herkese saygılar. Büyüklük bizde kalsın.

merhaba parthenia
o derslere yani 1-2-3 .sınıflara branş öğretmeni giremez .sizde branş öğretmenisiniz
o açıdan girmeniz mümkün değil şimdilik
sadece 4-5-6-7-8 .sınıflarda derse girebiliyorsunuz

ben üçüncü sınıfların derslerine de giriyorum. bildiğim kadarıyla (yönetmeliklere bakmadım bu konuda) okul müdürünün isteğiylede bu sınıfların derslerine girilebiliyormuş ve ek ders ücretide alınabiliyormuş. ben geçen ay aldım onların ek dersini.

celal' Alıntı:
merhaba parthenia
o derslere yani 1-2-3 .sınıflara branş öğretmeni giremez .sizde branş öğretmenisiniz
o açıdan girmeniz mümkün değil şimdilik
sadece 4-5-6-7-8 .sınıflarda derse girebiliyorsunuz

Benim arkadaşım 1-2-3. sınıfların derslerine de giriyor. Bilgisayar Öğretmeni. Bir problem yok yani.

arkadaşlar benim okulum tekli öğretim yapıyor yani sabah 9:00'dan 15:00'e kadar formatör olursam yine 17:00'ye kadar okulda kalmak zorunda mıyım ? yoksa 15:00'e kadar mı kalmak zorundayım?

seyyah35.5' Alıntı:
arkadaşlar benim okulum tekli öğretim yapıyor yani sabah 9:00'dan 15:00'e kadar formatör olursam yine 17:00'ye kadar okulda kalmak zorunda mıyım ? yoksa 15:00'e kadar mı kalmak zorundayım?

Normalde senin de 17.00 ye kadar durman gerekiyor. Ama müdürüne bağlı, herkesle beraber sen de gidebilirsin.

girmemiz gereken ders sayısı kaç ? 6 dan fazla girebiliyormuyuz? yoksa okuldaki bilg. dersi sayısı kadar mı gircez förmator olursakk ??

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri