Hepsiburada'dan PSU aldım bozuk geldi

Kodla Büyü

muren

Aktif Üye
Arkadaşlar 20 gün önce bir power supply aldım ekran kartı ile beraber ama güç kaynağı bozuk geldi dolayısıyla ekran kartını deneyemedim bile belki o da bozuk. Neyse geri gönderdim 24 eylülde servise gönderildi 18 gün oldu bugün bekliyorum halen ne para iadesi oldu ne ürün tamir edildi. Artık cevap bile vermiyolar bildirimlere standart cevaplarla "işlemler devam ediyor" gibi. geçiştirip duruyorlar. Şikayetvara yazdım ordanda birşey çıkmadı ne önerirsiniz. yardımcı olabilirmisiniz ne yapmalıyım.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay ... un-b/jtg2t

Hepsiburada ya yeni aldığım mp3 transmitter i bozuk diye geri gönderdim. 1 ay sonra adamlar bana kırık şekilde geri gönderdi. Kargoyu benim yerime eşim aldığından içine bakmamış, imzalamış. Sorunu halledemediğim gibi bir de üstüne telefon faturası ödedim. Yani kısaca hepsiburada.com ürünü alana kadar iyi, sonrasında ise tam bir eziyet. Artık o siteden iş yapmıyorum. Öğrendiğime göre, teknik servis için gelen tüm parçaları aynı yerde istifliyorlarmış. Belli bir orana ulaşınca servislere gönderiyorlarmış. Bu istiflemeler sırasında ürünlerde kırılmalar yaşanabiliyormuş. Aklında olsun bundan sonra ürünü direkt servise gönder. Servisin kim olduğunu hepsiburadadan öğrenebiliyorsun. O zaman hemen işin halloluyor.

Hocam 5 yıldır ben hepsiburadadan alışveriş yapıyorum ve ilk defa böyle birşey yaşadım ve inş. son olacak kesinlikle bir daha kullanmaya tövbeliyim artık. 18 gündür serviste görünüyor zaten bilmiyorum beklemek dışında yapabileceğim birşey görünmüyor şimdilik.

Geri