Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Hepsiburada.comdan uzak durun TAVSİYEM

Konu, 'Her Telden' kısmında muren tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. muren

muren Aktif Üye

Arkadaşlar bir ay önce bir alışverip yaptım bir ekran kartı ile bitlikte güç kaynağı satın aldım ama bozuk geldi güç kaynağı 2 gün sonra geri gönderdim 22 gün serviste bekledikten sonra dün geri dönmüş bildirimde öyle görünüyor ve bildirim şuan kapatılmış sorun çözülmüş gibi görünüyor ama ürün nerdedir neden iade alınmadı neden sorun çözülmüş görünüyor hiçbir bilgi verilmedi. Telefon ediyorum merkezden bilgi istedik size geri döneceğiz diyorlar ama arayan soran yok aynı standart mesajları copy paste yapıp duruyorlar 1 aydır boş yere mağdurum açıkçası ve size tavsiyem bu siteden uzak durun düştüğüm duruma düşmeyin.

2. guslu

guslu Site Gezgini

Hocam benzer birşey yaşıyorum şu aralar. Para iadesi yapıldı diyorlar ortalıkta para yok. Dün en son verin bakayım şu numaraya nereye yatırdınız dedim farklı bir alışverişe ait farklı bir kart numarası. bekliyoruz bakalım. Bu ara cozuttular iyice. Bende hepsiburadaya tövbe ettim.

3. selcuklu

selcuklu Seçkin Üye Seçkin Üye

Farklı mağazalardan tedarik ettikleri ürünlerde sorun oluşuyor genelde. Bende değişim için bildirimde bulundum. Bi hafta sonra tekrar bildirimde bulunun diye mesaj geldi tekrar yaptım.Nerdeyse Bir ay oldu dönen yok. Şimdi ürünün asıl satıcı mağazaya ulaştım yedek parçasında sorun vadı onlar talep aldılar. Gelecek inşalllah bekliyorum. Ürün ile ilgili yaptığım yorumuda sayfaya eklemediler doğal olarak. Kendileri çalıp kendileri oynuyo gibi bi şey oluyo orda. Mecbur kalmadıkça uzak durmalı bence de .

4. lastdracula

lastdracula Site Gezgini

Allah belasını versin bu sitenin. adamları aramktan bi hal oldum. yaklaşık iki ay önce bir boks çuvalı sipariş ettim. 10 günde çuvalı geldi. sonra 42 gün sonrada askı aparatı geldi. ama yanlış geldi. ama defalarca aradım, mesaj attım bir tanesi ilgilenmedi. sistemleri yeniliyoruz diye bahane uydurdular. hepsi içinde kargo parası da dahil vermeme ragmen ben yokken evdekilerden kargo parası almışlar. şimdi onun için ugrasıyorum. hepsiburada dakilerle akraba oldum valla. AMA TÖVBE KESİNLİKLE BU SİTEDEN BİR ŞEY ALMAYIN.

5. lastdracula

lastdracula Site Gezgini

DOĞRU YORUM YAPTIM SİTELERİNE ZAHMET EDİP KOYMADILAR BİLE

6. bcakmak

bcakmak Site Gezgini

yaklaşık 3 yıldır Hepsiburada.comsitesini kullanıyorum sadecebir kere harici bir diskaldım bozukçıktı ve iade ettim 1 -2 haftaiçinde yenisigönderildi. şuana kadar yüzlerce ürün aldım çokşükür bir sorun çıkmadı.Yanlış anlamayın reklam falan yapmıyorum sadece herşeyde sorunçıkabilir tabibazen bazılarına bazı şeyler patlıyor bukadar kötüleyerek, yerlerde süründürmeyin ben oldukça memnunum sadece bunu demek istedim.

7. lastdracula

lastdracula Site Gezgini

BİRDE YENİ YENİ BAŞIMA GELİYOR. SAHTEKARLAR FATURAYA KARGO UCRETINI SIFIR OLARAK YANSITIYOR. SONRA URUNU ALIRKEN KARGO UCRETI VAR DIYORLAR. BUNA DIKKAT EDIN 3 DEFA BASIMA GELDI ARIYORUM ADAMLARI KIVIRIYORLAR. DIKKAT EDIN. SITENIN GORUNUMUNE KANMAYIN. HEPSİBURAYI GOREN BİŞEY SANIYOR AMA ALAYI BOŞ BELEŞ ADAMLAR GERÇEKTEN. VALLA NE ZAMANDIR YAZMAK ISTIYORDUM TESEKURLER

8. lastdracula

lastdracula Site Gezgini

ADAMLARDA İLGİ YOK YA. YAPIYORUZ DIYORLAR GERISI YOK. SAHTEKARLAR

9. kaybil

kaybil Süper Üye Süper Üye

hepsiburada kadar sorumsuz başka bir site yok galiab

10. yusufpb

yusufpb Seçkin Üye Seçkin Üye

Şans herhalde ben 2005 yılından beri alışveriş yapıyorum, 1 kere fotografmakinesi bozuk geldi, para iadesi istedim, 1 hafta içinde geri iade ettiler.Bu internetten alışveriş ve elektronik işi şans işi, ne olacağı belli olmuyor.

11. volkankey

volkankey Hiperaktif Üye Hiperaktif

son 1-2 senedir bozdu ondan önce mükemmeldi her seyi oradan aliyordum ama
    artik ben de alirken 2 kez düsünmeye basladim

12. s_kajmeran

s_kajmeran Hiperaktif Üye Hiperaktif

İki tane kitaplık aldım yaz başı... Mayısın sonunda sipariş etmiştim 45-60 gün sonra elime ulaştı. Para iadesi diyorum size döneceğiz, mesaj atıyorum "en kısa sürede çözülecek, siz değerli müşterimizden özür dileriz" gibi standart bir mesaj.

Bende o gün tövbe ettim... Tercih edilmeleri işlerini daha prof yapmalarını gerektirirken bunlar aksine davranıyor. Gittigidiyor'un amatör satıcıları bile bunlardan iyi...

13. mystreous

mystreous Süper Üye Süper Üye

Ben de yıllarca alışveriş yapmıştım. Ancak son iki yıldır hepsiburada çok bozuldu. Ben de başka sitelerden alışveriş yapıyorum artık.
    Özellikle mormani.com ve webdenal.com bu iki siteyi de çok kullandım hiç problem yaşamadım. İkisi de ertesi günü kargoya veriyor. Kargo saatlerini geçirmezsen aynı gün bile kargoya verdikleri oluyor. Fiyatları da hepsiburada dan kesinlikle daha ucuz. Karşılaştırın görün.
    Siz de kurtulun artık hepsiburada rezaletinden derim.

14. xtasy

xtasy Seçkin Üye Seçkin Üye

günaydın hocam yeni mi öğrendin bunların çalışma sistemi herşeyi sitene koy bulabildiğini sat bulamadığını süründür..

15. btnotlari

btnotlari Süper Üye Süper Üye

bir haftadır bu durumdan muzdarip biri olarak soyluyorum kesınlıkle ordan alısverıs yapmam yapana saygım war ...Gelen urun bozuk cıktı gerı gonderdım para iadesi istedim ortada para yok. Bi tane ürün aldım ben alana kadar açılan urun sayfası ben aldıktan snra urun kaldırıldı msjı ıle hata verıyor onuda para iade ıstedım ama ortada para yok ... Kredi kartı ıle tek cekım yapmıstım gerı iadesi bır turlu gelmedı hala :verymad:

16. beyazkan

beyazkan Aktif Üye

valla arkadaşlar yazdıklarınızı okuyunca ağzım açık kaldı yıllardır bu siteyi kullanırım daha bu güne kadar en ufak bir aksilik dahi yaşamadım sanırım şans işi umarım mağdur olan arkadaşların sorunları çözülür

17. kaybil

kaybil Süper Üye Süper Üye

Sanalreyonum, deveyükü, pcdepo,hızlıal, gittigidiyor. Bu sitelerde hiç sorun yaşamadım

18. muren

muren Aktif Üye

Hocam bende 2008 den beri sorunsuz alışveriş yaparım bozuk sorunlu ürün gelir ama hiçbir zaman bu kadar gecikmemiştir. İlk defa servise gitti ve 22 gün kaldı benim zoruma giden adam gibi ilgilenen yok bilgi veren yok. Bir saat önce telefonuma mesaj geldi kargolamış göndermişler yoldaymış. Oysa ki ben iade istemiştim yapacak bişey yok gelince sorun olmasa bari artık sıkıldım açıkçası 1 aydır bilgisayarımı kullanamıyorum. İnternet üzerinden en büyük avantajı beğenmeyince iade edebiliyosun nedensiz ama işte bu tür sorunlar adamın canını sıkıyor. Ve ilginçtir dikkat ettim son 3-5 siparişimde mutlaka bozuk gönderdiler. Güvenim kalmadı o yüzden.

19. dkc

dkc Aktif Üye

bende yazın hepsiburada'dan alışveriş yaptım. istediğim modeli değilde farklı bir model gönderdiler. çok önemli olmadığı için ve aylarca uğraşmamak için geri göndermedim, gelen ürünü kullanıyorum.

20. skydive707

skydive707 Aktif Üye

Hiç bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Arızalı bile olsa ya geri aldılar yada yenisini yolladılar.
    bu arada hiç bir alakam yok siteyle ama fiyatlarıda çok uygun kampanyaları ise çok güzel...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal