Hepsiburada.comdan uzak durun TAVSİYEM

Kodla Büyü

muren

Aktif Üye
Arkadaşlar bir ay önce bir alışverip yaptım bir ekran kartı ile bitlikte güç kaynağı satın aldım ama bozuk geldi güç kaynağı 2 gün sonra geri gönderdim 22 gün serviste bekledikten sonra dün geri dönmüş bildirimde öyle görünüyor ve bildirim şuan kapatılmış sorun çözülmüş gibi görünüyor ama ürün nerdedir neden iade alınmadı neden sorun çözülmüş görünüyor hiçbir bilgi verilmedi. Telefon ediyorum merkezden bilgi istedik size geri döneceğiz diyorlar ama arayan soran yok aynı standart mesajları copy paste yapıp duruyorlar 1 aydır boş yere mağdurum açıkçası ve size tavsiyem bu siteden uzak durun düştüğüm duruma düşmeyin.

Hocam benzer birşey yaşıyorum şu aralar. Para iadesi yapıldı diyorlar ortalıkta para yok. Dün en son verin bakayım şu numaraya nereye yatırdınız dedim farklı bir alışverişe ait farklı bir kart numarası. bekliyoruz bakalım. Bu ara cozuttular iyice. Bende hepsiburadaya tövbe ettim.

Farklı mağazalardan tedarik ettikleri ürünlerde sorun oluşuyor genelde. Bende değişim için bildirimde bulundum. Bi hafta sonra tekrar bildirimde bulunun diye mesaj geldi tekrar yaptım.Nerdeyse Bir ay oldu dönen yok. Şimdi ürünün asıl satıcı mağazaya ulaştım yedek parçasında sorun vadı onlar talep aldılar. Gelecek inşalllah bekliyorum. Ürün ile ilgili yaptığım yorumuda sayfaya eklemediler doğal olarak. Kendileri çalıp kendileri oynuyo gibi bi şey oluyo orda. Mecbur kalmadıkça uzak durmalı bence de .

Allah belasını versin bu sitenin. adamları aramktan bi hal oldum. yaklaşık iki ay önce bir boks çuvalı sipariş ettim. 10 günde çuvalı geldi. sonra 42 gün sonrada askı aparatı geldi. ama yanlış geldi. ama defalarca aradım, mesaj attım bir tanesi ilgilenmedi. sistemleri yeniliyoruz diye bahane uydurdular. hepsi içinde kargo parası da dahil vermeme ragmen ben yokken evdekilerden kargo parası almışlar. şimdi onun için ugrasıyorum. hepsiburada dakilerle akraba oldum valla. AMA TÖVBE KESİNLİKLE BU SİTEDEN BİR ŞEY ALMAYIN.

yaklaşık 3 yıldır Hepsiburada.comsitesini kullanıyorum sadecebir kere harici bir diskaldım bozukçıktı ve iade ettim 1 -2 haftaiçinde yenisigönderildi. şuana kadar yüzlerce ürün aldım çokşükür bir sorun çıkmadı.Yanlış anlamayın reklam falan yapmıyorum sadece herşeyde sorunçıkabilir tabibazen bazılarına bazı şeyler patlıyor bukadar kötüleyerek, yerlerde süründürmeyin ben oldukça memnunum sadece bunu demek istedim.

BİRDE YENİ YENİ BAŞIMA GELİYOR. SAHTEKARLAR FATURAYA KARGO UCRETINI SIFIR OLARAK YANSITIYOR. SONRA URUNU ALIRKEN KARGO UCRETI VAR DIYORLAR. BUNA DIKKAT EDIN 3 DEFA BASIMA GELDI ARIYORUM ADAMLARI KIVIRIYORLAR. DIKKAT EDIN. SITENIN GORUNUMUNE KANMAYIN. HEPSİBURAYI GOREN BİŞEY SANIYOR AMA ALAYI BOŞ BELEŞ ADAMLAR GERÇEKTEN. VALLA NE ZAMANDIR YAZMAK ISTIYORDUM TESEKURLER

hepsiburada kadar sorumsuz başka bir site yok galiab

Şans herhalde ben 2005 yılından beri alışveriş yapıyorum, 1 kere fotografmakinesi bozuk geldi, para iadesi istedim, 1 hafta içinde geri iade ettiler.Bu internetten alışveriş ve elektronik işi şans işi, ne olacağı belli olmuyor.

son 1-2 senedir bozdu ondan önce mükemmeldi her seyi oradan aliyordum ama
artik ben de alirken 2 kez düsünmeye basladim

İki tane kitaplık aldım yaz başı... Mayısın sonunda sipariş etmiştim 45-60 gün sonra elime ulaştı. Para iadesi diyorum size döneceğiz, mesaj atıyorum "en kısa sürede çözülecek, siz değerli müşterimizden özür dileriz" gibi standart bir mesaj.

Bende o gün tövbe ettim... Tercih edilmeleri işlerini daha prof yapmalarını gerektirirken bunlar aksine davranıyor. Gittigidiyor'un amatör satıcıları bile bunlardan iyi...

Ben de yıllarca alışveriş yapmıştım. Ancak son iki yıldır hepsiburada çok bozuldu. Ben de başka sitelerden alışveriş yapıyorum artık.
Özellikle mormani.com ve webdenal.com bu iki siteyi de çok kullandım hiç problem yaşamadım. İkisi de ertesi günü kargoya veriyor. Kargo saatlerini geçirmezsen aynı gün bile kargoya verdikleri oluyor. Fiyatları da hepsiburada dan kesinlikle daha ucuz. Karşılaştırın görün.
Siz de kurtulun artık hepsiburada rezaletinden derim.

günaydın hocam yeni mi öğrendin bunların çalışma sistemi herşeyi sitene koy bulabildiğini sat bulamadığını süründür..

bir haftadır bu durumdan muzdarip biri olarak soyluyorum kesınlıkle ordan alısverıs yapmam yapana saygım war ...Gelen urun bozuk cıktı gerı gonderdım para iadesi istedim ortada para yok. Bi tane ürün aldım ben alana kadar açılan urun sayfası ben aldıktan snra urun kaldırıldı msjı ıle hata verıyor onuda para iade ıstedım ama ortada para yok ... Kredi kartı ıle tek cekım yapmıstım gerı iadesi bır turlu gelmedı hala :verymad:

valla arkadaşlar yazdıklarınızı okuyunca ağzım açık kaldı yıllardır bu siteyi kullanırım daha bu güne kadar en ufak bir aksilik dahi yaşamadım sanırım şans işi umarım mağdur olan arkadaşların sorunları çözülür

Sanalreyonum, deveyükü, pcdepo,hızlıal, gittigidiyor. Bu sitelerde hiç sorun yaşamadım

Hocam bende 2008 den beri sorunsuz alışveriş yaparım bozuk sorunlu ürün gelir ama hiçbir zaman bu kadar gecikmemiştir. İlk defa servise gitti ve 22 gün kaldı benim zoruma giden adam gibi ilgilenen yok bilgi veren yok. Bir saat önce telefonuma mesaj geldi kargolamış göndermişler yoldaymış. Oysa ki ben iade istemiştim yapacak bişey yok gelince sorun olmasa bari artık sıkıldım açıkçası 1 aydır bilgisayarımı kullanamıyorum. İnternet üzerinden en büyük avantajı beğenmeyince iade edebiliyosun nedensiz ama işte bu tür sorunlar adamın canını sıkıyor. Ve ilginçtir dikkat ettim son 3-5 siparişimde mutlaka bozuk gönderdiler. Güvenim kalmadı o yüzden.

bende yazın hepsiburada'dan alışveriş yaptım. istediğim modeli değilde farklı bir model gönderdiler. çok önemli olmadığı için ve aylarca uğraşmamak için geri göndermedim, gelen ürünü kullanıyorum.

Hiç bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Arızalı bile olsa ya geri aldılar yada yenisini yolladılar.
bu arada hiç bir alakam yok siteyle ama fiyatlarıda çok uygun kampanyaları ise çok güzel...

Benimde fotoğraf makinam arıza yaptı gönderdim yapıldı dediler gönderdiler yine aynı arızayı veriyordu geldiğnde, hiç yetkili servise gitmemiş hususi aradım bana birde yetkili servise gönderdik diyolar. Sonrada sürekli oyaladılar hala oyalıyorlar hatta yetkili servisin nosunu veriyor arıyorum bize kayıtlı değil diyor adamlar gönderirseniz ücret alırım diyor sakın hepsiburadaya bulaşmayın benden tavsiye. :verymad:

beyazkan' Alıntı:
valla arkadaşlar yazdıklarınızı okuyunca ağzım açık kaldı yıllardır bu siteyi kullanırım daha bu güne kadar en ufak bir aksilik dahi yaşamadım sanırım şans işi umarım mağdur olan arkadaşların sorunları çözülür

+1

Uzun yıllardır alışveriş yaparım, gecikmeli gönderimler dışında bir sorun yaşamadım.
Arızalı 2 ürünü gönderdim, çok zaman geçmeden onarılarak geri gönderildi.
Sözün özü HB'nin ters tarafına hiç denk gelmedim şükür.
Gelenlere de Allah'tan sabır diliyorum.
Herkes son yıllarda HB'nin çok kötüleştiğini söylüyor, doğru olduğuna da inanıyorum.

evet hepsiburadayla herkes bir gün problem yaşayacak.. bundan emin olun bugün değilse bile yarın... aldığım telefonu servisin bir türlü yapmaması sonucu onlara gönderdim ve artık siz gönderin dedim.. yaptırdılar ve gönderdiler sağ olsunlar ama telefonu arka kapağı ve bataryası olmadan gönderdiler.. arkadaş önce yanlışlık vardır hallederler dedim! sonra baktım yok adamlar siz öyle göndermişsinizdir diyerek suçu bana yıkacaklar kendilerine bana gönderdikleri maili ve servisin irsaliyelerini hatırlatınca çark edip idare etme yoluna gittiler şimdi de bir şey yok gibi standart cevaplar veriyorlar.. 3 ayı geçti telefonu kullanamıyorum.. bıktım yemin ederim bu hafta hakem heyetine başvuracağım hakkımı aramak için...

lastdracula' Alıntı:
DOĞRU YORUM YAPTIM SİTELERİNE ZAHMET EDİP KOYMADILAR BİLE
Bir üründe yeteri kadar olumlu yorum yoksa, olumsuz yorumları yayınlamıyorlar. Benimde 2 yorumum yayınlanmamıştı.

Kesinlikle haklısınız arkadaşlar olumlu ve olumsuz yorum yazıyorum olumlu olan yayınlanıyor ama diğeri yayınlanmıyor. Dürüst değiller.

Yıllardır Hepsiburada.com dan ürün alırdım.
- Yanlış ürün geldi, olsun dedik geri gönderdik aylarca bekledik. Tedarik edemediler yerine başka ürün gönderdiler. :sleep:
- Bozuk ürün geldi geri gönderdik, iade almamışlar tekrar geri göndermişler kargo parasını bana ödettiler. :x Olsun dedim uğraşamam çöpe attım 40 küsür liraydı.
- Başka bir ürünün faturasını göndermediler istedim ilgilenen olmadı. Ürün arızalandı, (çaycı) tamir parasını cepten ödedik. :(
- Oto aksesuarı aldım paketin üstünde doğru yazıyor ama ürün farklı çıktı ve geri iade almadılar. Kargoda paketini açmışsınız kontrol etmeliydiniz dediler, Kargo paketini açmadan nasıl kontrol edeyim dediğimde yardımcı olabileceğim başka konu var mı diye laf çevirdiler. Kargo firmasına yanlış ürün diye tutanak tutturun dediler. Kargo firması bizi ilgilendirmez kardeşim dedi. İki arada elimizde yanlış ürünle kalakaldık. Muhattap bulamadık. :?
- En son 1 yıl önce ufaklığa yanlış oyuncak geldi, geri gönderdik para iadesini 6 ay sonra yaptılar, bir özür bile dilemeden üstüne bide AZAR İŞİTTİK, " Hesabınızı kontrol etsenize aramadan önce" diye. Siz bilirsiniz dedim.

Zaten ne zaman ürünün eksik tarafını yorumlasam yayınlanmıyor. Ne zaman güzel şeyler yazarsam ikinci gün yayında.

Bİ DAHA ASLA AMA ASLA BU SİTEDEN ALIŞVERİŞ YAPMAM.
(Sorun yaşamamanız sorun yaşamayacağınız anlamına gelmez benden uyarması...)

ilk zamanlar bende hepsiburada dan alışveriş yapıyordum, son zamanlarda webdenal.com dan alışverişimi yapıyorum hiç sorun yaşamadım. ayrıca ipara denilen olayla param da garantide kalmış oluyor ürün gelene kadar, tavsiye ederim. Ayrıca hepsiburada çok kazıkçı oldu artık, webdenal diğer birçok siteye göre çok daha ucuz. (webdenal ve ipara, gittigidiyor.com'un kurucularına ait bunu da belirteyim)

parayı buldular ya hemen düzenleri bozulur. tam bir türkiye gerçeği insanlar işleri yürüdükçe para kazandıkça hizmet kalitesini arttıracaklarına giderek daha kötüye gidiyorlar

Geri