Hepsiburada.com İade İşlemleri

Kodla Büyü

furkanhoca

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar hepsiburada.com'dan nike spor ayakkabısı almayı düşünüyorum. ama nike ölçülerine göre ayaykbı numaram kaç bilmiyorum. nike'ın kalıpları dar olduğu için normalden 1 numara büyük almam gerektiğini duydum. acaba hepsiburada.com'dan alsam eğer numarası uygun olmazsa iade talebimi kabul ederler mi? hepsiburada.com müşteri hizmetlerine mesaj attım anacak cevap gelmedi bu yüzden size danışmak istedim.

telefonla öğrenebilirsin hocam, ilgileniyorlar.
Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için her gün 08.00 - 24.00 saatleri arasında 0850 252 40 00 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

furkanhoca' Alıntı:
Arkadaşlar hepsiburada.com'dan nike spor ayakkabısı almayı düşünüyorum. ama nike ölçülerine göre ayaykbı numaram kaç bilmiyorum. nike'ın kalıpları dar olduğu için normalden 1 numara büyük almam gerektiğini duydum. acaba hepsiburada.com'dan alsam eğer numarası uygun olmazsa iade talebimi kabul ederler mi? hepsiburada.com müşteri hizmetlerine mesaj attım anacak cevap gelmedi bu yüzden size danışmak istedim.
hocam ayakkabı aldınız mı? Kalıbı nasıl? ben de hepsiburada.com'dan nike halı saha ayakkabısı almayı düşünüyorum da.

hocam sakın almayın ben bi defa aldım çok dar geldi aynı markanın başka modeldeki numarasıyla bile tutmuyo hepsiburadanın iade ücreti var ücretszi iade olan bloglardan bikaç numarayı isteyip olmayanları iade edin ben öyle yapıyorum 50 tl ye ürün alıyosun iade bedeli 10 tl hatta daha fazla böyle olunca da iade de edesi gelmiyo insanın

furkanhoca' Alıntı:
Hocam ben de bir kaç gündür bakıyorum. Kafamda bir kaç model var ama aynı şekilde ölçülerden dolayı iade yapabilir miyim diye düşünüyorum. Bigi aldıydanız bu konuda buraya da yazın lütfen.

Bence beğendiğin modeli dışardan bi yerden dene kaç numara oluyorsa onu sipariş et..

Geri