Hepsiburada.Com Hediye Çeki

Kodla Büyü

inikat

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar 5 temmuz son kullanma tarihli iki hediye çekim var.
100 tl üstü alışverişte kullanmak için 25 TL
300 TL ve üstü alışverişte kullanmak için 75 TL
isteyen varsa uygun fiyata verebilirim.

Neden saf oluyorsunuz? Ben kullanmayacağım ve boşa gidecek onun yerine zaten alışveriş yapacak biri kullanır onun da işi görülür. Örneğin 75 tl olan hediye çekini 45 tl ye alsa 30 tl kârı var.

"Bilişim ve Bilişim Rehber Öğretmenler Forumu"

Çek satış?

inikat' Alıntı:
Neden saf oluyorsunuz? Ben kullanmayacağım ve boşa gidecek onun yerine zaten alışveriş yapacak biri kullanır onun da işi görülür. Örneğin 75 tl olan hediye çekini 45 tl ye alsa 30 tl kârı var.
75 e 45 çok :wink:

inikat' Alıntı:

Hocam 30 tl indirim hepsiburada n11 ve gittigidiyor gibi sitelerde surekli karşımıza çıkıyor zaten. İkincisi siz çeki kullanmadığınızda 75 tl odemiş olmuyorsunuz ki yani cebinizden çıkan yok. Üçüncüsü ise bence 30 tl için böyle başkığa gerek yok.

fatihpc' Alıntı:
inikat' Alıntı:

Hocam 30 tl indirim hepsiburada n11 ve gittigidiyor gibi sitelerde surekli karşımıza çıkıyor zaten. İkincisi siz çeki kullanmadığınızda 75 tl odemiş olmuyorsunuz ki yani cebinizden çıkan yok. Üçüncüsü ise bence 30 tl için böyle başkığa gerek yok.

kendinizce haklı olabilirsiniz. Görüş meselesi tabi ki. Ben örnek olarak verdim şu olsun şu fiyata demedim zaten. Hem benim hem de isteyen olursa biri onun işi görülsün dedim. Tabi ki doğrudan para vermedim ama 1650 tl lik yaptığım bir alışveriş için verildi bu 75 tllik çek. O yüzden boşa gitmesini istemedim.

Bugün kullandım kendim çeki. Bilgi vermiş olayım.

Geri