HEM DE ROBOTİK KODLAMA KURSU AÇMAK İÇİN

Kodla Büyü

OGGY46

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar HEM de ortaokul öğrencileri için ROBOTİK KODLAMA KURSU açabiliyor muyuz?

açarsın, kursun başlama bitiş tarihi, veli izin belgesi, 12 öğrencinin, tc ve doğum tarihleri ile üst yazı ile halk eğitime göndericeksin

kur açabilirsiniz, biz bilim sanat merkezi öğrencilerine açtık. kurslarda başvuru kriterleri var. oradaki kriterlere uygun herkes katılabilir. örneğin METİN TABANLI KODLAMA kursunun giriş koşulları
PROGRAMA GİRİŞ KOŞULLARI
1. Okuryazar olmak,
2. 10 yaşını tamamlamış olmak,
3. Kurs programının öngördüğü temel becerileri gerçekleştirebilecek yeterliliğe (fiziksel, psiko-motor) sahip olmak.

orta okul öğrencilerinden yaş kriterini sağlayanlara açabilirsiniz.

Bugün Hem e gittim, okulumda Hem e bağlı kurs açmak için, mebbiste yaygın eğitim modülünde kurslar var, bilişim içinde çok var. Burası enteresan başvurular 31 ağustos ta bitmiş, okul açılmadan yani, seneye kaldı dedi hem deki müdür yardımcısı.

Bugün Hem e gittim, okulumda Hem e bağlı kurs açmak için, mebbiste yaygın eğitim modülünde kurslar var, bilişim içinde çok var. Burası enteresan başvurular 31 ağustos ta bitmiş, okul açılmadan yani, seneye kaldı dedi hem deki müdür yardımcısı.
hocam 31 ağustosta biten usta öğretici başvurulrı kadrolularla ne ilgisi var, seni başından savmış

başvuru süresi diye birşey olmaz hocam. yaygın eğitimdi. belirli bir süresi yoktur. istediğiniz tarihte açabilirsiniz. yukardaki arkadaşın dediği gibi ilgili müdür yardımcısı biraz başından atmaya çalışmış. eğer okul müdürünüz ile aranız iyi ise, halkeğitim müdürüne arattırın. daha çabuk hallolur. Tecrübe ile sabit:)

doğru demiş 31 ağustosda usta öğretici(kadrolu öğretmenler, kamu personeli, emekli ve ücretli öğretmen hepsine usta öğretici denir) başvuruları bitti. Usta öğreticiler eğitim durumu ve sahip olduğu belgelere göre her branşta sıralanır. ve en yüksek puandan başlayarak görevlendirilir.
1-)sizin okulun kurs talebi var ise üst yazı ile halk eğitime bildirin
2-)halk eğitim sıralamaya göre bir usta öğretici görevlendirir
3-)sizin okul bizim kendi öğretmenimiz var kursta onun görevlendirilmesini istiyoruz der.
4-)kamu yararı için okulun öğretmeni görev alması daha uygun olduğundan. siz görevlendirilirsiniz.

Ben de Açmayı düşünüyorum ama benim de alacağım bir kurs var gelecek ay için de tarihleri belli değil henüz. O yüzden beklemedeyim, HEM lerde çalışan arkadaşlar bu işi daha iyi bilirler, hiç kurs açmadım ancak ben de istediğimiz zaman açabiliriz diye duymuştum. Şunu soracaktım hafta içine 3 gün ortaokul öğrencilerine kurs açabilir miyim, 10 saati tamamlayacak şekilde?

Ben de Açmayı düşünüyorum ama benim de alacağım bir kurs var gelecek ay için de tarihleri belli değil henüz. O yüzden beklemedeyim, HEM lerde çalışan arkadaşlar bu işi daha iyi bilirler, hiç kurs açmadım ancak ben de istediğimiz zaman açabiliriz diye duymuştum. Şunu soracaktım hafta içine 3 gün ortaokul öğrencilerine kurs açabilir miyim, 10 saati tamamlayacak şekilde?
Hem de çalışmıyorum ama bildiğim kadarı ile;

Hocam istediğin zaman açarsın. istersen 3 gün 10 saat de açarsın. kendi öğrencine de açarsın. istediğin yerde de açarsın

Cumartesi pazar da yüzde 25 fazla sanırım onda tam emin değilim

HEM üzerinden 90 saatlik Blok Tabanlı Robotik kursu açmak istiyorum. Sadece hafta sonu cumartesi günü 5 saat planlayacağım. Bu şekilde olduğnda ikinci döneme sarkıyor. Problem olur mu?

Halk Egitimi Merkezi uzerinden kurs actigimizda ek ders kim yapack?( Okul pantj hazirlayip halk egitim merkezine mi gonderecek yoksa tam tersi mi olacak)

HEM üzerinden 90 saatlik Blok Tabanlı Robotik kursu açmak istiyorum. Sadece hafta sonu cumartesi günü 5 saat planlayacağım. Bu şekilde olduğnda ikinci döneme sarkıyor. Problem olur mu?
halk eğitim bütün sene çalışır.

Geri